Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówka Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Lukmet łukasz Płotkowski

Lukmet łukasz Płotkowski

Elektryk, Usługi Elektryczne Brzozowa 11A
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Lukmet łukasz Płotkowski, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Brzozowa i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Elektryk, Usługi Elektryczne zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę każdego klienta. Dbamy o komfort naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, z rudy slaskiej taksowka do myslowice.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Dzień, gdy taksówki służyły do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Taxi » Ruda Śląska » Kochłowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Nzoz Euromedica Piotra Niedurnego 50D
41-709 Ruda Śląska
Przychodnie I Poradnie

Fth Jańczuk Augusta Hlonda 37
41-704 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Inpost Sienkiewicza 2a
41-710 Ruda Śląska
Urzędy Pocztowe

Studio Fryzjerskie Madlene Pokoju 1/2
41-709 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Ksk Sp Z O.o. Chryzantem 23
41-700 Ruda Śląska
Wyroby Metalowe

Auto Serwis U Tonaka Lisia 1
41-709 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Tew Recykling Szkła. Sp. Z O.o. Kokotek 31
41-700 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Pizzeria Bravo Joanny 8
41-703 Ruda Śląska
Pizzerie

Supra Med Sp. Jawna Kalinowa 11
41-707 Ruda Śląska
Sklepy Medyczne

Szkoła Podstawowa Nr 40 Im. K. Goduli Joanny 13
41-703 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Muzowia, Szkoła Muzyki Rozrywkowej I I Ii Stopnia Różyckiego 30
41-710 Ruda Śląska
Szkoły Artystyczne I Muzyczne

Fabryka Słońca 42 1 Maja 39
41-706 Ruda Śląska
Solaria

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Kochłowice Brzozowa jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Brzozowa, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Lukmet łukasz Płotkowski dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Lukmet łukasz Płotkowski Kochłowice przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Brzozowa prosto do celu Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi najtansze ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Lukmet łukasz Płotkowski

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Lukmet łukasz Płotkowski
Brzozowa 11A, 41-707 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat