Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksi dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Lukmet łukasz Płotkowski

Lukmet łukasz Płotkowski

Elektryk, Usługi Elektryczne Brzozowa 11A
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Lukmet łukasz Płotkowski, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Brzozowa i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Elektryk, Usługi Elektryczne zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz komfortow a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę naszego klienta. Dbamy o komfort naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard usługi, jasne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, taksowka itaksowka ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które wymagane jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czas, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Taxi » Ruda Śląska » Kochłowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Sodeko Kamienna 38a/12
41-707 Ruda Śląska
Elektronika, Telekomunikacja, Radiokomunikacja

Echo-test Szyb Walenty 32
41-700 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Bes Sp.z O.o Tuwima 8
41-710 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 Kałusa 3
41-710 Ruda Śląska
Szkoły Zawodowe I Branżowe

Rgcars Skup Aut Za Gotówkę Kupiecka 222
41-700 Ruda Śląska
Autokomisy, Samochody Używane

Korn Lombard Sienkiewicza 13
41-710 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Fundacja Aktywni My łowiecka 8d/1
41-707 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Przedsiębiorstwo Odmetanowania Kopalń Zachód Ludwika Tunkla 147b
41-707 Ruda Śląska
Kopalnie, Wydobycie Złóż

Sewi- Pranie Tapicerek Kąpielowa 15
41-706 Ruda Śląska
Myjnie Samochodowe

Szajbki I Gardiny Piotra Niedurnego 37
41-709 Ruda Śląska
Sklepy

Korlab Laboratoria Medyczne Solskiego 15
41-703 Ruda Śląska
Laboratoria Medyczne

Pasmanteria Pysik G.b. Wolności 3
41-700 Ruda Śląska
Pasmanterie

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Kochłowice Brzozowa jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Brzozowa, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Lukmet łukasz Płotkowski dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Lukmet łukasz Płotkowski Kochłowice przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Brzozowa prosto do celu Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

koszt przejazdu taxi rudy slaskiej

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Lukmet łukasz Płotkowski

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Lukmet łukasz Płotkowski
Brzozowa 11A, 41-707 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat