Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taxi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Kwk Wujek Ruch śląsk - Kopalnia Węgla Kamiennego

Kwk Wujek Ruch śląsk - Kopalnia Węgla Kamiennego

Kopalnie, Wydobycie Złóż Kalinowa 12
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Kwk Wujek Ruch śląsk - Kopalnia Węgla Kamiennego, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Kalinowa i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Kopalnie, Wydobycie Złóż zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz komfortow a droga upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę każdego klienta. Zapewniamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard usługi, jasne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, taxi poblizu ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które potrzebne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czasy, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Kochłowice Zamów ☎ 666 388 830

2b3 Sport 1 Maja 61
41-706 Ruda Śląska
Sprzęt Sportowy, Rowery, Narty

Ital - Gastro - Service Augusta Hlonda 33
41-704 Ruda Śląska
Sklepy

Pink Bowling & Club 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Kluby I Dyskoteki

Bp Europa Es Stacja Paliw 1 Maja 299
41-710 Ruda Śląska
Stacje Paliw

Osk Ka L Mar Międzyblokowa 2/18
41-706 Ruda Śląska
Kursy Prawa Jazdy

Hurtownia Gastronomiczna Marwil Sp.j. Pionierów 31
41-711 Ruda Śląska
Hurtownie

Kancelaria Podatkowa Fides Wilka 8a / 21
41-705 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Kwiatkowski Serwis Komputerowy Kokotek 4
41-700 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Autolift Marek Ogrodowski Wolności 94
41-700 Ruda Śląska
Autokomisy, Samochody Używane

Pawilon Handlowy Kubuś Oraz Taxi Ludwika Zamenhofa 2
41-706 Ruda Śląska
Pasmanterie

Artykuły Rolno-spożywcze Grodzka 5
41-706 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Lodziarnia 1 Maja 246
41-700 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Kochłowice Kalinowa jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Kalinowa, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz taxi express numer oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Kwk Wujek Ruch śląsk - Kopalnia Węgla Kamiennego dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Kwk Wujek Ruch śląsk - Kopalnia Węgla Kamiennego Kochłowice przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Oferujemy przejazdy w dobrych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi godula taksowka ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Kwk Wujek Ruch śląsk - Kopalnia Węgla Kamiennego

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat