Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Kwiaciarnia Kochłowice Park Pamięci

Kwiaciarnia Kochłowice Park Pamięci

Kwiaciarnie Krańcowa 5
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Kwiaciarnia Kochłowice Park Pamięci, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Krańcowa i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Kwiaciarnie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz bezpiecznie a droga upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę każdego klienta. Dbamy o komfort naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard usługi, jasne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, lewiatan taksowka do sklepu.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które wymagane jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Dzień, gdy taksówki służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Taxi » Ruda Śląska » Kochłowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Euro-tim Sp. Z O. O. Kokotek 38
41-700 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Urząd Pocztowy Nr 6 Grodzka 4B/2
41-706 Ruda Śląska
Urzędy Pocztowe

Doradca Podatkowy Brygida Dyrbuś. Biuro Rachunkowe Do Dworca 7
41-707 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Salon Wędkarski Okoń Obrońców Westerplatte 36
41-710 Ruda Śląska
Wędkarstwo, Zoologia

Rudzki Klub Kyokushin Karate Ratowników 2
41-709 Ruda Śląska
Sztuki Walki I Samoobrona

Profmetkol 1 Maja 380
41-700 Ruda Śląska
Wyroby Metalowe

Angelo Restauracja 11 Listopada 37
41-705 Ruda Śląska
Restauracje

Regionalne Stowarzyszenie Pszczelarzy W Rudzie śląskiej Ratowników 7a/4
41-709 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Bar Piwniczka Piotra Niedurnego 37
41-709 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

F.h.u. Oleńka Sienkiewicza 6
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Family Travel Katowicka 26
41-710 Ruda Śląska
Biura Podróży

Kancelaria Ubezpieczeniowa A.śliwa - Filia Ruda śląska Wolności 20
41-700 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to bezpieczne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się na terenie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Kochłowice Krańcowa jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Krańcowa, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Kwiaciarnia Kochłowice Park Pamięci dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Kwiaciarnia Kochłowice Park Pamięci dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Krańcowa prosto do celu Świadczymy przejazdy w dobrych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi van

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Kwiaciarnia Kochłowice Park Pamięci

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Kwiaciarnia Kochłowice Park Pamięci
Krańcowa 5, 41-707 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat