Kochłowice taxi Ruda Śląska


TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Kebab Master Kebs

Kebab Master Kebs

Restauracje Xawerego Dunikowskiego 1
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Kebab Master Kebs, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Xawerego Dunikowskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Restauracje zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Adam Taxi Ruda Śląska.

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Stowarzyszenie Morela Piotra Niedurnego 36
41-709 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Vr Rooms 1 Maja 282B
41-710 Ruda Śląska
Centra Handlowe-rozrywkowe

Lidl - Halemba Kłodnicka 1
41-706 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Myjnia Samoobsługowa - Bezdotykowa Halemba Ii Solidarności 23
41-706 Ruda Śląska
Myjnie Samochodowe

Studio Miłka Sienkiewicza 1a
41-710 Ruda Śląska
Studia Fotograficzne, Wideofilmowanie

Biuro Plus-biuro Podrózy-centrum Językowe-księgarnia Kokota 210
41-711 Ruda Śląska
Biura Podróży

Gbtls Fojkisa 9B/8
41-704 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Miejskie Przedszkole Nr 25 Piotra Skargi 117
41-706 Ruda Śląska
Przedszkola

Zakład Zieleni Miejskiej Sp. Z O.o. Punkt Usług Pogrzebowych Wojska Polskiego 1
41-709 Ruda Śląska
Kamieniarstwo, Usługi Pogrzebowe

Cemoosnet Tuwima 8/6
41-710 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Zagłoba Cafepub 1 Maja 6
41-706 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

Alutech Andrzej Starzyk łukasiewicza 25
41-707 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych kierowców, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Kochłowice Xawerego Dunikowskiego jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Xawerego Dunikowskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz ruda śląska skorpion taxi oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Kebab Master Kebs dotrzesz szybko i pewnie.

Adam Taxi ☎ +48 666 388 830 dowieziemy Cię do Kebab Master Kebs w Kochłowice taksówki Adam Taxi Ruda Śląska na ul. Xawerego Dunikowskiego Świadczymy przejazdy w przystępnych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

Google+ | Najtansze Taxi Nowy Bytom Ruda Slaska Taksowki

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Kebab Master Kebs

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat