Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Hetman Piwiarnia

Hetman Piwiarnia

Piwiarnie, Bary, Puby Jacka 33
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Hetman Piwiarnia, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Jacka i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Piwiarnie, Bary, Puby zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz komfortow a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę każdego klienta. Zapewniamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard usługi, korzystne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taksowki ruda slaska godula.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Okres, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym celem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Taxi » Ruda Śląska » Kochłowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Doradca Podatkowy Arkadiusz Ludynia Miodowa 2
41-706 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

D2 Direct S.c Piotra Niedurnego 36/10
41-709 Ruda Śląska
Dostawcy Internetu

Wydawnictwo [ze Słownikiem] Goduli 36
41-712 Ruda Śląska
Wydawnictwa

Szkoła Podstawowa Nr 16 Im. J. Korczaka Kukułcza 4
41-710 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Biuro Rachunkowe Perfekt Księdza Józefa Niedzieli 86
41-711 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Siedem życzeń Dworaka 11a
41-709 Ruda Śląska
Oprawa Muzyczna, Zespoły, Organizacja Imprez

Wte Modernizacja Oczyszczalni ścieków Orzegów Bytomska
41-704 Ruda Śląska
Usługi Komunalne

Stama Chorzowska 60
41-709 Ruda Śląska
Wyroby Metalowe

Urząd Pocztowy Nr 7 - Agencja Pocztowa Jacka 38
41-708 Ruda Śląska
Urzędy Pocztowe

Towarzystwo Finansowe Konkret Kłodnicka 97
41-706 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Auto Części Boronowski 1 Maja 306
41-710 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Auto Szyby 1 Maja 89
41-706 Ruda Śląska
Szyby Samochodowe

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Kochłowice Jacka jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Jacka, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Hetman Piwiarnia dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Hetman Piwiarnia Kochłowice przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Jacka prosto do celu Oferujemy przejazdy w dobrych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

tele taxi numer

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Hetman Piwiarnia

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Hetman Piwiarnia
Jacka 33, 41-707 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat