Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówka Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Fhu Long - Serwis S.c.

Fhu Long - Serwis S.c.

Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka Młodzieżowa 23
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Fhu Long - Serwis S.c., zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Młodzieżowa i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz bezpiecznie a droga upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę naszego klienta. Zapewniamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard usługi, korzystne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, netto taxi ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czas, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Taxi » Ruda Śląska » Kochłowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Optica - Salony Optyczne I Gabinety Okulistyczne 1 Maja 18
41-706 Ruda Śląska
Optyk, Zakłady Optyczne

Auto - Eko Wschodnia 18
41-711 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Dom Przyjęć Okolicznościowych Posesja Skowronków 8
41-705 Ruda Śląska
Sale Bankietowe I Weselne

Euro-energia Halembska 98
41-706 Ruda Śląska
Energetyka

Qumin Bistro&pizza Ks. Pawła Lexa 12
41-706 Ruda Śląska
Pizzerie

Pracownia Złotnicza Koralik Augusta Hlonda 26
41-704 Ruda Śląska
Jubilerzy

Bkd Maral Zabrzańska 17
41-708 Ruda Śląska
Kursy Zawodowe, Szkolenia

Poradnia Chorób Płuc I Gruźlicy Solskiego 15
41-703 Ruda Śląska
Przychodnie I Poradnie

An-pol. Salon Mody ślubnej 1 Maja 204
41-710 Ruda Śląska
Suknie ślubne I Komunijne

Netto Pokoju 1a
41-709 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Beata. Gabinet Kosmetyczny Katowicka 6
41-710 Ruda Śląska
Salony Piękności

Piekarnia Do Dworca 1
41-707 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to bezpieczne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Kochłowice Młodzieżowa jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Młodzieżowa, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Fhu Long - Serwis S.c. dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Fhu Long - Serwis S.c. Kochłowice przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Młodzieżowa prosto do celu Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

terminal platniczy taxi

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Fhu Long - Serwis S.c.

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Fhu Long - Serwis S.c.
Młodzieżowa 23, 41-707 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat