Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówka Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza

Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza

Pomoc Społeczna Piłsudskiego 43
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Piłsudskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Pomoc Społeczna zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz komfortow a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę naszego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, radio taxi skorpion ruda slaska kierowca.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Dzień, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Taxi » Ruda Śląska » Kochłowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Naprawa Lodówek - Serwis Unitraa Czarnoleśna 6
41-709 Ruda Śląska
Pozostałe Usługi

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Danuta Wiszniewicz Solidarności 11
41-706 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Stomatolog Ewa Błąkała- Zawronek Jana Gierałtowskiego 29
41-700 Ruda Śląska
Gabinety Dentystyczne, Stomatolog

Donna 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Moto-torres Sklep Motocyklowy Katowicka 162
41-705 Ruda Śląska
Motocykle, Motory

Lidl - Wirek Obrońców Westerplatte 36
41-710 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Fitness Proforma Zofii Nałkowskiej 16a
41-700 Ruda Śląska
Fitness, Siłownie

Sprzęt-bud. Usługi Sprzętem Budowlanym. Dźwigi I Podnośniki Waniora 3
41-700 Ruda Śląska
Podnośniki, Dźwigi

Sęk 2. Produkcja Brykietu Długa 16
41-707 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Auto-części Justyna Isaaka Dunajewskiego 1/ 03
41-700 Ruda Śląska
Części Samochodowe

Kino Patria Chorzowska 3
41-709 Ruda Śląska
Kina

Lawetania Pomoc Drogowa/ Laweta/transport/ 1 Maja 24
41-700 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się na terenie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Kochłowice Piłsudskiego jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Piłsudskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza Proponujemy przejazdy w przystępnych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi godula taksowki lotnisko ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza
Piłsudskiego 43, 41-707 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat