Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówki Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Kochłowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Kochłowice
Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza

Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza

Pomoc Społeczna Piłsudskiego 43
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Piłsudskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Pomoc Społeczna zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz komfortow a podróż upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, groszek taxi do sklepu.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które wymagane jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Dzień, gdy taxi służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Kochłowice:

Taxi » Ruda Śląska » Kochłowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Odszkodowania Piotr Wiszniewicz Solidarności 9/8
41-706 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Wag-dar Kościelna 10
41-700 Ruda Śląska
Sklepy

Adrian Malkowski Usługi Transportowe-auto Komis Paderewskiego 13/4
41-710 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Fhu Storm Jordana 135 / 1
41-711 Ruda Śląska
Oprogramowanie

Family Travel Katowicka 26
41-710 Ruda Śląska
Biura Podróży

Atelier - Pracownia Fryzjerska 1 Maja 208
41-710 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Myjnia Samochodowa Piotra Niedurnego 81
41-700 Ruda Śląska
Myjnie Samochodowe

Gabinet Dermatologiczny Teresa Koźlicka Kempa Tuwima 8
41-710 Ruda Śląska
Prywatne Gabinety I Kliniki

Dom Przyjęć Omega Kochłowicka 163
41-707 Ruda Śląska
Sale Bankietowe I Weselne

Bolid Ośrodek Szkolenia Kierowców Pokoju 5/4
41-709 Ruda Śląska
Kursy Prawa Jazdy

Mops - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Jadwigi Markowej 20
41-709 Ruda Śląska
Pomoc Społeczna

Prosell Katowicka 54
41-710 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się na terenie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Kochłowice Piłsudskiego jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Piłsudskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi zamow online

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Kochłowice, Ruda Śląska Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza

Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza
Piłsudskiego 43, 41-707 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat