Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksówka dla Ciebie
TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!
666 388 830
Sprzęt Audio I Alarmy Ludwika Tunkla 83a
41-707 Ruda Śląska, Kochłowice Śląskie
Zawieziemy Cię z i do Auto - Media Dewar R., zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Kochłowice Ruda Śląska przy ulicy Ludwika Tunkla i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Sprzęt Audio I Alarmy zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.
TAXI Ruda Śląska Taksówki Kochłowice online 24h dla Ciebie
Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a droga upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę każdego klienta. Zapewniamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:
Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, postoj taxi godula.
Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które wymagane jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Okres, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju innych usług.
brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.
Biedronka - Bykowina Wilka 4
41-705 Ruda Śląska Supermarkety, Hipermarkety
Plastpro Sp. Z O.o. Katowicka 151
41-705 Ruda Śląska Usługi Komunalne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 7 Jankowskiego 2
41-706 Ruda Śląska Szkoły Zawodowe I Branżowe
Inter-stop Chłopska 1
41-706 Ruda Śląska Hotele, Motele, Noclegi
Fotografia Anna Grzywa Jankowskiego 18b 25
41-700 Ruda Śląska Studia Fotograficzne, Wideofilmowanie
Ośrodek Terapii Uzależnień I Pomocy Psychologicznej Ballestremów 16
41-700 Ruda Śląska Przychodnie I Poradnie
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety Młodego Górnika 8
41-704 Ruda Śląska Przedszkola
Firma Handlowa Grześ Magazynowa 50
41-709 Ruda Śląska Hurtownie Spożywcze
Atelier - Pracownia Fryzjerska 1 Maja 208
41-710 Ruda Śląska Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie
Kania Krzysztof - Usługi Lutnicze Rycerska 19
41-710 Ruda Śląska Instrumenty, Sklepy Muzyczne
Auto Serwis Kocybała Piotra Niedurnego 81
41-700 Ruda Śląska Klimatyzacja Samochodowa
Parafia Ruda - Kościół Pw. Matki Bożej Różańcowej Kościelna 12
41-700 Ruda Śląska Kościoły I Parafie
Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Kochłowice? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Kochłowice Ludwika Tunkla jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Kochłowice ul. Ludwika Tunkla, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Auto - Media Dewar R. dotrzesz szybko i pewnie.
Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Auto - Media Dewar R. Kochłowice zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Ludwika Tunkla prosto do celu Oferujemy przejazdy w przystępnych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Kochłowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.
Taxi Kochłowice, Ruda Śląska Śląskie
Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Auto - Media Dewar R.
Ludwika Tunkla 83a, 41-707 Ruda Śląska
☎ +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com