Halemba taxi Ruda Śląska


TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Halemba TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Halemba
Silesia Job Center Sp. Z O. O.

Silesia Job Center Sp. Z O. O.

Pośrednictwo Pracy Jadwigi śląskiej 27
41-706 Ruda Śląska, Halemba Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Silesia Job Center Sp. Z O. O., wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Halemba Ruda Śląska przy ulicy Jadwigi śląskiej i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Pośrednictwo Pracy zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Adam Taxi Ruda Śląska.

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Halemba:

Yama Floriana 9
41-703 Ruda Śląska
Sklepy

Sklep Spożywczo-przemysłowy Basia 1 Maja 318A
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Rudzkie Centrum Pośrednictwa Pracy Wolności 94
41-700 Ruda Śląska
Urzędy Pracy

Silesia Job Center Sp. Z O. O. Jadwigi śląskiej 27
41-706 Ruda Śląska
Pośrednictwo Pracy

Inlay Karłowicza 31
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Medyczne

Parking Strzeżony 24h Obrońców Westerplatte 4A
41-710 Ruda Śląska
Parkingi

Centrum Edukacji Copernicus Piotra Niedurnego 57
41-709 Ruda Śląska
Kursy Zawodowe, Szkolenia

Gabinet Stomatologiczny Uśmiech Beata Irzyk Alberta Pakuły 13
41-706 Ruda Śląska
Gabinety Dentystyczne, Stomatolog

łaskawiec Józef, Mgr Inż. Tłumacz Przysięgły Jęz. Niemieckiego Jarosława Dąbrowskiego 3
41-710 Ruda Śląska
Tłumacze

Dzienny Dom Pomocy Społecznej Jadwigi Markowej 20a
41-709 Ruda Śląska
Pomoc Społeczna

Zakład Skupu I Przerobu Surowców Wtórnych Kokotek 52
41-700 Ruda Śląska
Złom, Surowce Wtórne

Krystyna Sówka Optyk Jarosława Dąbrowskiego 7
41-710 Ruda Śląska
Optyk, Zakłady Optyczne

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Halemba? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się na terenie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Halemba Jadwigi śląskiej jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Halemba ul. Jadwigi śląskiej, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz radio taxi tele oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Silesia Job Center Sp. Z O. O. dotrzesz szybko i pewnie.

Adam Taxi ☎ +48 666 388 830 dowieziemy Cię do Silesia Job Center Sp. Z O. O. w Halemba taksówki Adam Taxi Ruda Śląska na ul. Jadwigi śląskiej Świadczymy przejazdy w przystępnych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Halemba, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

Google+ | Taksowka Orzegow

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Halemba, Ruda Śląska Silesia Job Center Sp. Z O. O.

Taxi Halemba, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat