Halemba taxi Ruda Śląska


TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Halemba TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Halemba
Salon Pielęgnacji Psów I Kotów Toffife

Salon Pielęgnacji Psów I Kotów Toffife

Salony Pielęgnacji Zwierząt Jana Parandowskiego 4
41-706 Ruda Śląska, Halemba

Przywieziemy Cię z i do Salon Pielęgnacji Psów I Kotów Toffife, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Halemba Ruda Śląska przy ulicy Jana Parandowskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Salony Pielęgnacji Zwierząt zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Adam Taxi Ruda Śląska.

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Halemba:

Stowarzyszenie Fundusz Ochrony Zdrowia Pracowników Kwk Pokój Piotra Niedurnego 13
41-710 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Usługi Transportowe-handel Watrans Ciołkowskiego 1
41-703 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Sklep Meblowy Lignomat Katowicka 3
41-710 Ruda Śląska
Sklepy

Pwik - Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Pokoju 13
41-709 Ruda Śląska
Dostawcy Mediów

Gwj Serwis Spółka Akcyjna Szyb Walenty 32
41-700 Ruda Śląska
Energetyka

Biuro Rachunkowe Reddito Poniatowskiego 32
41-706 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Getin Bank Zabrzańska 52
41-700 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Stalmag Sp. Z O.o. Hutnicza 2
41-709 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Endo-dent Katowicka 43/03
41-710 Ruda Śląska
Gabinety Dentystyczne, Stomatolog

Warsztat Mechaniki Pojazdowej Zenon Makula Kochłowicka 5
41-706 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Gebauer - Usługi Pogrzebowe Władysława Jagiełły 13
41-707 Ruda Śląska
Kamieniarstwo, Usługi Pogrzebowe

Fun Pizza Katowicka 43
41-700 Ruda Śląska
Pizzerie

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Halemba? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Halemba Jana Parandowskiego jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Halemba ul. Jana Parandowskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz tele taxi telefon oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Salon Pielęgnacji Psów I Kotów Toffife dotrzesz szybko i pewnie.

Proponujemy przejazdy w przystępnych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Halemba, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

Google+ | Taxi Halemba Taksowki Lotnisko Ruda Slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Halemba, Ruda Śląska Salon Pielęgnacji Psów I Kotów Toffife

Taxi Halemba, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat