Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tania Taksówka Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Halemba TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Halemba
P.h.u Skrok S.c. Anna Skrok , Stanisław Skrok

P.h.u Skrok S.c. Anna Skrok , Stanisław Skrok

Przewozy Autokarowe Solidarności 5
41-706 Ruda Śląska, Halemba Śląskie

Zawieziemy Cię z i do P.h.u Skrok S.c. Anna Skrok , Stanisław Skrok, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Halemba Ruda Śląska przy ulicy Solidarności i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Przewozy Autokarowe zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Halemba online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz bezpiecznie a droga upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę każdego klienta. Zapewniamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard obsługi, jasne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, Taksówki Halemba.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które potrzebne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czas, gdy taxi służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Halemba:

Taxi » Ruda Śląska » Halemba » Dzwoń ☎ 666 388 830

Auto Ekspres Szkoła Kierowców Jan Foik Chorzowska 60
41-709 Ruda Śląska
Kursy Prawa Jazdy

Szkoła Podstawowa Nr 8 Im. J. Kawalca Główna 1
41-710 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Delikatesy Delisso Chorzowska 58
41-709 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Cukiernia Joachim Brol 1 Maja 57a
41-706 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Sauron Tattoo. Studio Tatuażu Kłodnicka 97
41-706 Ruda Śląska
Studia Tatuażu

Usługi Przewozowe Stanisław Pasowski Cypriana Kamila Norwida 14 B/5
41-700 Ruda Śląska
Przewozy Autokarowe

Stodoła. Klub Muzyczny Halembska 3A
41-706 Ruda Śląska
Kluby I Dyskoteki

F.h.u. Oleńka Sienkiewicza 6
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 2 Gliniana 2
41-711 Ruda Śląska
Szkoły Zawodowe I Branżowe

Wydawnictwo [ze Słownikiem] Goduli 36
41-712 Ruda Śląska
Wydawnictwa

Salon Telefoni Komórkowej Sieci Era Katowicka 26
41-710 Ruda Śląska
Telefony Komórkowe

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Halemba? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Halemba Solidarności jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Halemba ul. Solidarności, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do P.h.u Skrok S.c. Anna Skrok , Stanisław Skrok dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu P.h.u Skrok S.c. Anna , Stanisław Halemba dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Solidarności prosto do celu Oferujemy przejazdy w przystępnych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Halemba, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

duze taxi ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Halemba, Ruda Śląska P.h.u Skrok S.c. Anna Skrok , Stanisław Skrok

Taxi Halemba, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
P.h.u Skrok S.c. Anna Skrok , Stanisław Skrok
Solidarności 5, 41-706 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat