Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksówka dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Halemba TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Halemba
Caritas Archidiecezji Katowickiej. Ośrodek Dla Niepełnosprawnych Najświętsze Serce Jezusa

Caritas Archidiecezji Katowickiej. Ośrodek Dla Niepełnosprawnych Najświętsze Serce Jezusa

Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje Kłodnicka 103
41-706 Ruda Śląska, Halemba Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Caritas Archidiecezji Katowickiej. Ośrodek Dla Niepełnosprawnych Najświętsze Serce Jezusa, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Halemba Ruda Śląska przy ulicy Kłodnicka i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Halemba online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dotrzesz bezpiecznie a przejazd upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę każdego klienta. Dbamy o komfort naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard usługi, jasne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, radio taxi west kierowca.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które potrzebne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Dzień, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Halemba:

Taxi » Ruda Śląska » Halemba » Dzwoń ☎ 666 388 830

Studio Fryzjerskie Olivia Piotra Niedurnego 18
41-709 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego S. Zielonka Karola Szymanowskiego 3
41-711 Ruda Śląska
Sklepy Medyczne

Berger-bud Energetyków 8a/15
41-706 Ruda Śląska
Wykańczanie Wnętrz

Kwiaciarnia Flora Halembska 6
41-706 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Rgcars Skup Aut Za Gotówkę Kupiecka 222
41-700 Ruda Śląska
Autokomisy, Samochody Używane

Euro- Styl Sklep Z Odzieża Używaną Kłodnicka 99
41-700 Ruda Śląska
Odzież Używana

Restauracja Akwarium Szyb Andrzeja 18
41-710 Ruda Śląska
Restauracje

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Mariusz Skowron Specjalista Psychiatra Piotra Niedurnego 30
41-709 Ruda Śląska
Prywatne Gabinety I Kliniki

Payroll Power Sienkiewicza 1a/5
41-710 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Blues. Bar Uniwersalny świętochłowicka 5
41-707 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

Cezex - Dystrybutor Papieru Kokotek 38
41-709 Ruda Śląska
Sklepy

Naprawa Lodówek - Serwis Unitraa Czarnoleśna 6
41-709 Ruda Śląska
Pozostałe Usługi

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Halemba? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to bezpieczne samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Halemba Kłodnicka jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Halemba ul. Kłodnicka, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Caritas Archidiecezji Katowickiej. Ośrodek Dla Niepełnosprawnych Najświętsze Serce Jezusa dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Caritas Archidiecezji Katowickiej. Ośrodek Dla Niepełnosprawnych Najświętsze Serce Jezusa Halemba Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Halemba, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

cennik skorpion taxi

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Halemba, Ruda Śląska Caritas Archidiecezji Katowickiej. Ośrodek Dla Niepełnosprawnych Najświętsze Serce Jezusa

Taxi Halemba, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Caritas Archidiecezji Katowickiej. Ośrodek Dla Niepełnosprawnych Najświętsze Serce Jezusa
Kłodnicka 103, 41-706 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat