Halemba taxi Ruda Śląska


TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Halemba TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Halemba
Balanga Paweł Kołodziej

Balanga Paweł Kołodziej

Sklepy Miodowa 6
41-706 Ruda Śląska, Halemba Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Balanga Paweł Kołodziej, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Halemba Ruda Śląska przy ulicy Miodowa i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Sklepy zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Adam Taxi Ruda Śląska.

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań ruda slaska taksowka adamtaxi. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Halemba:

Ask Stara 15
41-703 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Elstal Sj Pphu Chorzowska 62
41-709 Ruda Śląska
Wyroby Hutnicze

Szkoła Podstawowa Nr 7 Im. A. Mickiewicza 1 Maja 173
41-710 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Transped Sztygarska 1
41-705 Ruda Śląska
Spedycja, Kurierzy

Piekarnia Józef Grycz 1 Maja 139 A
41-710 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Sala Gwarek Na Imprezy Okolicznościowe Lecha 14
41-710 Ruda Śląska
Sale Bankietowe I Weselne

świat Prezentów 1 Maja 291
41-710 Ruda Śląska
Sklepy

Auto Myjnia Piotra Skargi
41-706 Ruda Śląska
Myjnie Samochodowe

Kopa-net Kopalniana 20a/1
41-705 Ruda Śląska
Dostawcy Internetu

Auto Ekspres Szkoła Kierowców Jan Foik Chorzowska 60
41-709 Ruda Śląska
Kursy Prawa Jazdy

Gabriela Lubecka - Specjalista Ubezpieczeniowo-finansowy Piotra Niedurnego 54
41-709 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Restauracja - Pizzeria Wawelska Raciborska 14
41-700 Ruda Śląska
Restauracje

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Halemba? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych kierowców, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Halemba Miodowa jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Halemba ul. Miodowa, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz tele taxi cennik oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Balanga Paweł Kołodziej dotrzesz szybko i pewnie.

Adam Taxi ☎ +48 666 388 830 dowieziemy Cię do Balanga Paweł Kołodziej w Halemba taksówki Adam Taxi Ruda Śląska na ul. Miodowa Proponujemy przejazdy w przystępnych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Halemba, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

Google+ | taxi express ruda slaska godula

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Halemba, Ruda Śląska Balanga Paweł Kołodziej

Taxi Halemba, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat