Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taxi dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Godula TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Godula
Uks Grot Ruda śląska

Uks Grot Ruda śląska

Kluby Sportowe Ludwika Tunkla 8
41-703 Ruda Śląska, Godula Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Uks Grot Ruda śląska, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Godula Ruda Śląska przy ulicy Ludwika Tunkla i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Kluby Sportowe zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Godula online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dotrzesz komfortow a podróż upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę naszego klienta. Zapewniamy o komfort naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, fitness silownia taxi.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czasy, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Godula:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Godula Zamów ☎ 666 388 830

Rodzinny Dom Dziecka Nr 1 Broniewskiego 8
41-711 Ruda Śląska
Pozostałe Instytucje

Usługi Krawieckie Katarzyna Grams Cypriana Kamila Norwida 26
41-700 Ruda Śląska
Krawcy

Wojciech Misz Fts Czwartaków 4
41-706 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Gabinet Kosmetologiczny Anna Wyciślik Wyzwolenia 36
41-707 Ruda Śląska
Salony Piękności

Kaufland - Wirek Katowicka 26
41-710 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Hutniczym Piotra Niedurnego 79
41-709 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Amir. Sklep. Laczek M. Leśna 40c
41-706 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Wydawnictwo [ze Słownikiem] Goduli 36
41-712 Ruda Śląska
Wydawnictwa

Sun Studio - Nowoczesne Solaria 1 Maja 288
41-710 Ruda Śląska
Solaria

Sala Gwarek Na Imprezy Okolicznościowe Lecha 14
41-710 Ruda Śląska
Sale Bankietowe I Weselne

Gawena 1 Maja 346
41-705 Ruda Śląska
Hurtownie

Smart Gym Kłodnicka 95a
41-706 Ruda Śląska
Fitness, Siłownie

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Godula? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Godula Ludwika Tunkla jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Godula ul. Ludwika Tunkla, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz 17 oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Uks Grot Ruda śląska dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Uks Grot Godula przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Ludwika Tunkla prosto do celu Oferujemy przejazdy w przystępnych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Godula, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

skorpion taxi cennik ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Godula, Ruda Śląska Uks Grot Ruda śląska

Taxi Godula, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat