Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taksi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Godula TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Godula
Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego Cemedik Katarzyna Ceglarek

Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego Cemedik Katarzyna Ceglarek

Sklepy Medyczne Karola Goduli 32/03
41-703 Ruda Śląska, Godula Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego Cemedik Katarzyna Ceglarek, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Godula Ruda Śląska przy ulicy Karola Goduli i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Sklepy Medyczne zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Godula online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz komfortow a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę każdego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard usługi, korzystne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, taksowki przychodnia weterynaryjna.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które potrzebne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Okres, gdy taxi służyły do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Godula:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Godula Zamów ☎ 666 388 830

Irena Pracownia Reklamowa Zakład Sitodruku Wyzwolenia 202
41-710 Ruda Śląska
Drukarnie

Danceclass Modrzewiowa 13
41-706 Ruda Śląska
Fitness, Siłownie

Akuko Ks. Pawła Lexa 12
41-706 Ruda Śląska
Sale Zabaw, Salony Gier

Mm Cukiernia Czarnoleśna 1
41-709 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Medycyna Pracy - Post Medical Pocztowa 7
41-710 Ruda Śląska
Przychodnie I Poradnie

Fotografia ślubna - Alfabet Wspomnień Gwarecka 10
41-700 Ruda Śląska
Studia Fotograficzne, Wideofilmowanie

Salon Wędkarski Okoń Obrońców Westerplatte 36
41-710 Ruda Śląska
Wędkarstwo, Zoologia

Eurabus Henryka Wieniawskiego 14/120
41-700 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Figaro Caffe 1 Maja 310
41-700 Ruda Śląska
Kawiarnie, Herbaciarnie

Akademia Górniczo - Hutnicza Im. Stanisława Staszica Ludwika Tunkla 147a
41-707 Ruda Śląska
Szkoły Wyższe, Uniwersytety

Urszula Zakład Kosmetyczny Objazdowa 17
41-709 Ruda Śląska
Salony Piękności

Ks Slavia Ruda śląska Sosinki 1
41-700 Ruda Śląska
Kluby Sportowe

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Godula? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się na terenie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Godula Karola Goduli jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Godula ul. Karola Goduli, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz west kontakt oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego Cemedik Katarzyna Ceglarek dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego Cemedik Katarzyna Ceglarek Godula zawiozą Cię taksówki Oferujemy przejazdy w przejrzystych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Godula, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi internet

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Godula, Ruda Śląska Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego Cemedik Katarzyna Ceglarek

Taxi Godula, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat