Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taxis Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Godula TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Godula
Salon Fyzjerski Jaś I Małgosia

Salon Fyzjerski Jaś I Małgosia

Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie Plac Niepodległości 7
41-703 Ruda Śląska, Godula Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Salon Fyzjerski Jaś I Małgosia, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Godula Ruda Śląska przy ulicy Plac Niepodległości i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Godula online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań taxi przedszkole ruda slaska. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Godula:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Godula Zamów ☎ 666 388 830

Angelina Planty Kowalskiego 4
41-709 Ruda Śląska
Salony Piękności

Gabinet Wetrynaryjny Rudvet Kokota 137/2
41-711 Ruda Śląska
Weterynarz, Przychodnie Dla Zwierząt

Pomoc Drogowa Usługi Transportowe Pawła Kubiny 31/15
41-710 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Garnitury Eles Jadwigi Markowej 7/2
41-709 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Hurtownia Gastronomiczna Marwil Sp.j. Pionierów 31
41-711 Ruda Śląska
Hurtownie

Chemgos Pordzika 5/5
41-705 Ruda Śląska
Hurtownie

Restauracja Stary Dom Kubiny 28
41-710 Ruda Śląska
Restauracje

Hurtownia Odzieży Textilex Zabrzańska 9
41-707 Ruda Śląska
Hurtownie

Van24h Potyki 29
41-705 Ruda Śląska
Przeprowadzki

Akuko Ks. Pawła Lexa 12
41-706 Ruda Śląska
Sale Zabaw, Salony Gier

Studio Fitness Maximus Nowobukowa 9
41-700 Ruda Śląska
Fitness, Siłownie

B&b Jeans Piotra Niedurnego 81
41-709 Ruda Śląska
Krawcy

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Godula? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Godula Plac Niepodległości jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Godula ul. Plac Niepodległości, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz tele telefon oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Salon Fyzjerski Jaś I Małgosia dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda Śląska ☎ 666 388 830 dowieziemy Cię do Salon Fyzjerski Jaś I Małgosia w Godula taksówki Adam Taxi Ruda Śląska na ul. Plac Niepodległości Oferujemy przejazdy w przejrzystych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Godula, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

tanie taxi bykowina

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Godula, Ruda Śląska Salon Fyzjerski Jaś I Małgosia

Taxi Godula, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat