Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksówki dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Godula TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Godula
Salon Fryzjersko- Kosmetyczny Izis

Salon Fryzjersko- Kosmetyczny Izis

Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie Karola Goduli 28
41-703 Ruda Śląska, Godula Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Salon Fryzjersko- Kosmetyczny Izis, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Godula Ruda Śląska przy ulicy Karola Goduli i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Godula online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz bezpiecznie a droga upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę naszego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard usługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taksowka wirek.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czasy, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym celem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Godula:

Taxi » Ruda Śląska » Godula » Dzwoń ☎ 666 388 830

Lidia Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Poloczka 2
41-705 Ruda Śląska
Salony Piękności

Kwiaciarnia Kochłowice Park Pamięci Krańcowa 5
41-707 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

F.h.u. ,,darko Cypriana Kamila Norwida 8
41-700 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Piekarnia Do Dworca 1
41-707 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Dom Opieki Senior Słowackiego 22
41-710 Ruda Śląska
Rehabilitacja

Eltap - Tapety I Instalacje Elektryczne Powstańców śląskich 28
41-711 Ruda Śląska
Sklepy

Mdk - Młodzieżowy Dom Kultury Wincentego Janasa 28
41-700 Ruda Śląska
Ośrodki Kultury

Zakład Elektromechaniki Pojazdowej Grzegorz Bochoń Augusta Hlonda 52
41-704 Ruda Śląska
Elektromechanika I Elektronika Samochodowa

Centrum Medyczne Post Medical Pocztowa 7
41-710 Ruda Śląska
Prywatne Gabinety I Kliniki

Auto Serwis U Tonaka Lisia 1
41-709 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Studio Tatuażu I Kolczykowania 77 Katowicka 45
41-710 Ruda Śląska
Studia Tatuażu

Rudzki Zakład Aktywności Zawodowej Główna 11
41-711 Ruda Śląska
Krawcy

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Godula? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Godula Karola Goduli jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Godula ul. Karola Goduli, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Salon Fryzjersko- Kosmetyczny Izis dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Salon Fryzjersko- Kosmetyczny Izis Godula zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Karola Goduli prosto do celu Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Godula, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

najtansze taxi bielszowice ruda slaska taksowki

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Godula, Ruda Śląska Salon Fryzjersko- Kosmetyczny Izis

Taxi Godula, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Salon Fryzjersko- Kosmetyczny Izis
Karola Goduli 28, 41-703 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat