Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taxi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Godula TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Godula
Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jowisz

Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jowisz

Ośrodki Kultury Joanny 12
41-703 Ruda Śląska, Godula Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jowisz, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Godula Ruda Śląska przy ulicy Joanny i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Ośrodki Kultury zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Godula online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz komfortow a droga upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę każdego klienta. Dbamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, skorpion taxi ruda slaska cennik.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które wymagane jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Okres, gdy taksówki służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Godula:

Taxi » Ruda Śląska » Godula » Dzwoń ☎ 666 388 830

Ztr Zarząd Targowisk Rudzkich - Halemba Solidarności
41-709 Ruda Śląska
Bazary I Targowiska

Orso Na Piaski 3
41-711 Ruda Śląska
Usługi Porządkowe, Sprzątanie

Księgarnia Joanny 4
41-712 Ruda Śląska
Księgarnie

Extragum 1 Maja 113
41-706 Ruda Śląska
Opony, Wulkanizacja

Cemoosnet Tuwima 8/6
41-710 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Chemgos Pordzika 5/5
41-705 Ruda Śląska
Hurtownie

Ewa Hoszek Biuro Rachunkowe Młyńska 40
41-706 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Dom Przyjęć Tradycja 1 Maja 125
41-706 Ruda Śląska
Restauracje

Parafia Wirek - Kościół Pw. św. Wawrzyńca I św. Antoniego Czajkowskiego 16
41-710 Ruda Śląska
Kościoły I Parafie

Fidelis-group Broniewskiego 17
41-711 Ruda Śląska
Części Samochodowe

Piekarnia Józef Grycz 1 Maja 139 A
41-710 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Miejskie Przedszkole Nr 42 Brzozowa 2
41-707 Ruda Śląska
Przedszkola

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Godula? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, nasze taksówki to komfortowe auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Godula Joanny jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Godula ul. Joanny, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz radio skorpion oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jowisz dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jowisz Godula zawiozą Cię taksówki Adam na Świadczymy przejazdy w przystępnych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Godula, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi express halemba

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Godula, Ruda Śląska Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jowisz

Taxi Godula, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jowisz
Joanny 12, 41-703 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat