Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tanie Taxi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Godula TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Godula
Karres Dorota Kardyka

Karres Dorota Kardyka

Drukarnie Mariana Smoluchowskiego 10
41-703 Ruda Śląska, Godula Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Karres Dorota Kardyka, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Godula Ruda Śląska przy ulicy Mariana Smoluchowskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Drukarnie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Godula online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dotrzesz bezpiecznie a przejazd upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę naszego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, z rudy slaskiej taksowka do myslowice.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czasy, gdy taxi służyły do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Godula:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Godula Zamów ☎ 666 388 830

Auto Szyby 1 Maja 89
41-706 Ruda Śląska
Szyby Samochodowe

Prosell Katowicka 54
41-710 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Elkow Elektromechanika Pojazdowa 1 Maja 296
41-710 Ruda Śląska
Klimatyzacja Samochodowa

Jargo Polna 67
41-710 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Urszula Zakład Kosmetyczny Objazdowa 17
41-709 Ruda Śląska
Salony Piękności

Sklep Odzieżowy Adh Ula łowiecka 8
41-707 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Salon Fryzjersko- Kosmetyczny Izis Karola Goduli 28
41-703 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Cukiernia Piotra Skargi 7
41-706 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Salon Izabela Pokoju 14
41-709 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Mwodszkodowania Wyzwolenia 107
41-707 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Jola Zakład Fryzjerski Magnolii 14a
41-700 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Van24h Potyki 29
41-705 Ruda Śląska
Przeprowadzki

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Godula? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Godula Mariana Smoluchowskiego jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Godula ul. Mariana Smoluchowskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz taxi skorpion postoje oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Karres Dorota Kardyka dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Karres Dorota Kardyka Godula zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Mariana Smoluchowskiego prosto do celu Proponujemy przejazdy w dobrych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Godula, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi orzegow taksowka lotnisko

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Godula, Ruda Śląska Karres Dorota Kardyka

Taxi Godula, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat