Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxis Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bykowina TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bykowina
Zakład Fryzjerski Malinowska łucja

Zakład Fryzjerski Malinowska łucja

Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie Gwarecka 3
41-705 Ruda Śląska, Bykowina Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Zakład Fryzjerski Malinowska łucja, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Bykowina Ruda Śląska przy ulicy Gwarecka i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bykowina online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dotrzesz komfortow a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę naszego klienta. Zapewniamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard obsługi, jasne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, Taksi Ruda Śląska.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Okres, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bykowina:

Taxi » Ruda Śląska » Bykowina » Dzwoń ☎ 666 388 830

Czysty Kwadrat Paderewskiego 11
41-710 Ruda Śląska
Usługi Porządkowe, Sprzątanie

Auto Serwis U Tonaka Lisia 1
41-709 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Nzoz Genom - Centrum Medycyny Prenatalnej Główna 11 Pawilon A1
41-711 Ruda Śląska
Przychodnie I Poradnie

Biga Xawerego Dunikowskiego 1
41-707 Ruda Śląska
Odzież Używana

Sebamet Czarnoleśna 18
41-709 Ruda Śląska
Wyroby Hutnicze

Sławomir Dycha (auto-mix) Katowicka 129
41-705 Ruda Śląska
Pomoc Drogowa

Salon Pielęgnacji Psów łapka Kunickiego 26/1
41-711 Ruda Śląska
Salony Pielęgnacji Zwierząt

Efectivo Gabinet Kosmetologiczny, Studio Wizażu I Charakteryzacji 1 Maja 41
41-706 Ruda Śląska
Styliści, Wizażyści, Projektanci Mody

Bellisima - Profesjonalna Pracownia Krawiecka Solidarności 5/6
41-706 Ruda Śląska
Krawcy

Kwiaty, Artykuły Przemysłowe Kędzierzyńska 12
41-700 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Kmp - Komenda Miejska Policji Hallera 9
41-709 Ruda Śląska
Policja

Sklep Przemysłowy Gallina Solidarności 5
41-706 Ruda Śląska
Sklepy

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bykowina? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Bykowina Gwarecka jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Bykowina ul. Gwarecka, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Zakład Fryzjerski Malinowska łucja dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Zakład Fryzjerski Malinowska łucja Bykowina dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Gwarecka prosto do celu Świadczymy przejazdy w przystępnych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bykowina, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taksowka orzegow

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bykowina, Ruda Śląska Zakład Fryzjerski Malinowska łucja

Taxi Bykowina, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Zakład Fryzjerski Malinowska łucja
Gwarecka 3, 41-705 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat