Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówka Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bykowina TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bykowina
Wolny Andrzej Autoserwis

Wolny Andrzej Autoserwis

Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka 11 Listopada 34b
41-705 Ruda Śląska, Bykowina Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Wolny Andrzej Autoserwis, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Bykowina Ruda Śląska przy ulicy 11 Listopada i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bykowina online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz komfortow a droga upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę naszego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard usługi, przystępne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, taxi tele ruda slaska godula.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które wymagane jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czasy, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bykowina:

Taxi » Ruda Śląska » Bykowina » Dzwoń ☎ 666 388 830

Tew Recykling Szkła. Sp. Z O.o. Kokotek 31
41-700 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

D&c 4you Hallera 20
41-709 Ruda Śląska
Usługi Porządkowe, Sprzątanie

V-tech Telefony Gsm 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Telefony Komórkowe

Przychodnia Rejonowa W Halembie Kornela Makuszyńskiego 7
41-706 Ruda Śląska
Przychodnie I Poradnie

Foto Video Helios Radoszowska 167
41-707 Ruda Śląska
Studia Fotograficzne, Wideofilmowanie

Technikum Nr 3 Jankowskiego 2
41-710 Ruda Śląska
Szkoły średnie

Szkoła Podstawowa Nr 16 Im. J. Korczaka Kukułcza 4
41-710 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

F.u.h. Feluś Transport 1 Maja 324/20
41-710 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Miejskie Przedszkole Nr 24 Energetyków 9
41-706 Ruda Śląska
Przedszkola

Total-biur Piastowska 36 10
41-700 Ruda Śląska
Sprzęt I Wyposażenie Biur, Sklepów I Gastronomii

Ohito Butiq Piotra Skargi 126
41-700 Ruda Śląska
Sklepy

P.w. Sab - Usługi Elektryczne, Pomiary, Montaż Anten I Alarmów Radoszowska 106
41-707 Ruda Śląska
Elektronika, Telekomunikacja, Radiokomunikacja

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bykowina? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, nasze taksówki to bezpieczne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Bykowina 11 Listopada jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Bykowina ul. 11 Listopada, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Wolny Andrzej Autoserwis dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Wolny Andrzej Autoserwis Bykowina dowiozą Cię taksówki Adam na ul. 11 Listopada prosto do celu Oferujemy przejazdy w dobrych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bykowina, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi bykowina taksowka ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bykowina, Ruda Śląska Wolny Andrzej Autoserwis

Taxi Bykowina, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Wolny Andrzej Autoserwis
11 Listopada 34b, 41-705 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat