Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tania Taksówka Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bykowina TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bykowina
Warsztat Mechaniki Pojazdowej Wulkanizacja Edward Maksym

Warsztat Mechaniki Pojazdowej Wulkanizacja Edward Maksym

Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka Pordzika 15a
41-705 Ruda Śląska, Bykowina Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Warsztat Mechaniki Pojazdowej Wulkanizacja Edward Maksym, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Bykowina Ruda Śląska przy ulicy Pordzika i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bykowina online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a przejazd upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojona na miarę każdego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard usługi, przystępne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, Ruda Śląska jakie Taxi.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czas, gdy taksówki służyły do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bykowina:

Taxi » Ruda Śląska » Bykowina » Dzwoń ☎ 666 388 830

Pph Pama Ruda śl. Kokota 92
41-711 Ruda Śląska
Biura Podróży

Bes Sp.z O.o Tuwima 8
41-710 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Stowarzyszenie Otwarte Serca Rodziców I Przyjaciół Uczniów Niepełnosprawnych Zespołu Szkół Specjal Tadeusza Sygietyńskiego 6
41-710 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Tesco - Bykowina Górnośląska 45
41-705 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Zakład Fryzjerski Ilczuk Joanna Zmp 8
41-705 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Studio Fryzjerskie Barbara 1 Maja 275
41-710 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Kamieniarstwo - Wojciech Wąsiak Józefa Lompy 25
41-709 Ruda Śląska
Kamieniarstwo, Usługi Pogrzebowe

Zakład Fryzjerski Wyciślik Adolf 1 Maja 25
41-706 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Dudek Bronisława Cukiernictwo Wita Stwosza 7
41-705 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Irena Gabinet Kosmetyczny 11 Listopada 41
41-705 Ruda Śląska
Salony Piękności

Delfin S.c. Sklep Zoologiczny Czarnoleśna 11
41-709 Ruda Śląska
Wędkarstwo, Zoologia

Agencja Ubezpieczeniowa Pzu Sa Joanny 18
41-712 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bykowina? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Bykowina Pordzika jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Bykowina ul. Pordzika, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Warsztat Mechaniki Pojazdowej Wulkanizacja Edward Maksym dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Warsztat Mechaniki Pojazdowej Wulkanizacja Edward Maksym Bykowina dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Oferujemy przejazdy w przystępnych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bykowina, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

speed taxi goduli ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bykowina, Ruda Śląska Warsztat Mechaniki Pojazdowej Wulkanizacja Edward Maksym

Taxi Bykowina, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Warsztat Mechaniki Pojazdowej Wulkanizacja Edward Maksym
Pordzika 15a, 41-705 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat