Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taxi dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bykowina TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bykowina
Usługi Szewskie

Usługi Szewskie

Szewc 11 Listopada 28
41-705 Ruda Śląska, Bykowina Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Usługi Szewskie, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Bykowina Ruda Śląska przy ulicy 11 Listopada i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Szewc zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bykowina online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz komfortow a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę naszego klienta. Dbamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard obsługi, korzystne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taxi skorpion ruda slaska radio.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które potrzebne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Okres, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym celem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bykowina:

Taxi » Ruda Śląska » Bykowina » Dzwoń ☎ 666 388 830

Miejskie Przedszkole Nr 44 Im. Koniczynki Bytomska 3
41-703 Ruda Śląska
Przedszkola

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Hallera 6
41-709 Ruda Śląska
Szkoły średnie

Stajnia Omega Warzybok Andrzej Władysława Jagiełły 8
41-707 Ruda Śląska
Tereny Rekreacyjne

Zz Motoart P.w. Zabrzańska 28 B
41-708 Ruda Śląska
Części Samochodowe

Diamart Studio Joanny 27/19
41-703 Ruda Śląska
Studia Fotograficzne, Wideofilmowanie

Biuro Podróży Urlopy.pl Kłodnicka 56F
41-706 Ruda Śląska
Biura Podróży

Andrzej Firma Motoryzacyjna Piłsudskiego 111
41-707 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Adria Hotel*** & Restauracja Wolności 1
41-700 Ruda Śląska
Restauracje

Elstal Sj Pphu Chorzowska 62
41-709 Ruda Śląska
Wyroby Hutnicze

Europunkt Brygadzistów 3a
41-717 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Lodziarnia 1 Maja 246
41-700 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Dom Pomocy Społecznej Dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych Oddziałów Młodzieży Powstańczej 3
41-707 Ruda Śląska
Pomoc Społeczna

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bykowina? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych kierowców, nasze taksówki to komfortowe auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Bykowina 11 Listopada jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Bykowina ul. 11 Listopada, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz speed kontakt oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Usługi Szewskie dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Usługi Szewskie Bykowina zawiozą Cię taksówki Adam na ul. 11 Listopada prosto do celu Oferujemy przejazdy w dobrych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bykowina, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi ruda slaska tanio psem

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bykowina, Ruda Śląska Usługi Szewskie

Taxi Bykowina, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Usługi Szewskie
11 Listopada 28, 41-705 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat