Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówki Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bykowina TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bykowina
Softmar Z.u.k. Marek Lustyk

Softmar Z.u.k. Marek Lustyk

Oprogramowanie Grzegorzka 12/12
41-705 Ruda Śląska, Bykowina Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Softmar Z.u.k. Marek Lustyk, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Bykowina Ruda Śląska przy ulicy Grzegorzka i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Oprogramowanie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bykowina online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz bezpiecznie a przejazd upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę każdego klienta. Dbamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taxi pub ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czas, gdy taksówki służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bykowina:

Taxi » Ruda Śląska » Bykowina » Dzwoń ☎ 666 388 830

Sportradar Piotra Niedurnego 38
41-709 Ruda Śląska
Sprzęt Sportowy, Rowery, Narty

Dom Przyjęć Okolicznościowych Posesja Skowronków 8
41-705 Ruda Śląska
Sale Bankietowe I Weselne

Usługi Przewozowe I Przeprowadzki Damian Ziemska 4
41-707 Ruda Śląska
Przeprowadzki

Auto Myjnia Piotra Skargi
41-706 Ruda Śląska
Myjnie Samochodowe

Jargo Polna 67
41-710 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Callistoshop Cypriana Kamila Norwida 26
41-700 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Bistro Bambino łowiecka 5a
41-700 Ruda Śląska
Restauracje

Sandra Skup Metali Nieżelaznych I żelaza Anna Purchla Kłodnicka 24
41-705 Ruda Śląska
Złom, Surowce Wtórne

Sąd Rejonowy Nowobukowa 5a
41-710 Ruda Śląska
Sądy, Prokuratury

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Nowok Kłodnicka 97
41-706 Ruda Śląska
Kancelarie Adwokackie I Radców Prawnych

Auto - Media Dewar R. Ludwika Tunkla 83a
41-707 Ruda Śląska
Sprzęt Audio I Alarmy

Salon Fryzjerski Sylwia Tomaszewska 1 Maja 363 1
41-700 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bykowina? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Bykowina Grzegorzka jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Bykowina ul. Grzegorzka, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Softmar Z.u.k. Marek Lustyk dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Softmar Z.u.k. Marek Lustyk Bykowina zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Grzegorzka prosto do celu Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bykowina, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi bielszowice taksowka lotnisko

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bykowina, Ruda Śląska Softmar Z.u.k. Marek Lustyk

Taxi Bykowina, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Softmar Z.u.k. Marek Lustyk
Grzegorzka 12/12, 41-705 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat