Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówki Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bykowina TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bykowina
Softmar Z.u.k. Marek Lustyk

Softmar Z.u.k. Marek Lustyk

Oprogramowanie Grzegorzka 12/12
41-705 Ruda Śląska, Bykowina Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Softmar Z.u.k. Marek Lustyk, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Bykowina Ruda Śląska przy ulicy Grzegorzka i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Oprogramowanie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bykowina online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz bezpiecznie a droga upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę naszego klienta. Dbamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard usługi, przystępne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, taksowka taryfy ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Okres, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bykowina:

Taxi » Ruda Śląska » Bykowina » Dzwoń ☎ 666 388 830

Phu Auto-importer Gliwicka 32
41-700 Ruda Śląska
Części Samochodowe

Adx24 Adam Bokisz Karola Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
Elektronika, Telekomunikacja, Radiokomunikacja

Medicam - Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Piotra Niedurnego 47A/1B
41-709 Ruda Śląska
Usługi Medyczne

żydek Zygmunt. Serwis Agd Kamienna 33
41-700 Ruda Śląska
Pozostałe Usługi

Hurtownia Comex Hallera 18B
41-709 Ruda Śląska
Hurtownie

Saffira Ludwika Tunkla 5
41-707 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Befita Agata Kołodziej Bocianów 8
41-710 Ruda Śląska
Usługi Medyczne

Abc Ubezpieczeń śląska 1/2
41-707 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Pep Convertronic Sp. Z O.o. Jana Gierałtowskiego 12
41-700 Ruda Śląska
Automatyka I Elektrotechnika

Kmp - Komenda Miejska Policji Hallera 9
41-709 Ruda Śląska
Policja

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 4 Tołstoja 13
41-709 Ruda Śląska
Szkoły Zawodowe I Branżowe

Drewnotechnologie Piotra Niedurnego 38B
41-709 Ruda Śląska
Tartaki

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bykowina? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Bykowina Grzegorzka jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Bykowina ul. Grzegorzka, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Softmar Z.u.k. Marek Lustyk dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Softmar Z.u.k. Marek Lustyk Bykowina dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Grzegorzka prosto do celu Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bykowina, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi taksowki lotnisko ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bykowina, Ruda Śląska Softmar Z.u.k. Marek Lustyk

Taxi Bykowina, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Softmar Z.u.k. Marek Lustyk
Grzegorzka 12/12, 41-705 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat