Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taxis dla Ciebie
TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!
666 388 830
Oprogramowanie Grzegorzka 12/12
41-705 Ruda Śląska, Bykowina Śląskie
Dowieziemy Cię z i do Softmar Z.u.k. Marek Lustyk, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Bykowina Ruda Śląska przy ulicy Grzegorzka i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Oprogramowanie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.
TAXI Ruda Śląska Taksówki Bykowina online 24h dla Ciebie
Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę naszego klienta. Dbamy o komfort naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:
Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taxi skorpion telefon.
Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które wymagane jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Okres, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.
brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym celem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.
Szkoła Podstawowa Nr 7 Im. A. Mickiewicza 1 Maja 173
41-710 Ruda Śląska Szkoły Podstawowe
Kamieniarstwo I. I R. Mazurkowscy Chorzowska 46a
41-709 Ruda Śląska Kamieniarstwo, Usługi Pogrzebowe
Kwiaciarnia Oświęcimska 183
41-707 Ruda Śląska Kwiaciarnie
Lidl - Halemba Kłodnicka 1
41-706 Ruda Śląska Supermarkety, Hipermarkety
Andrzej Firma Motoryzacyjna Piłsudskiego 111
41-707 Ruda Śląska Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka
Sala Zabaw Safari Szpaków 35
41-705 Ruda Śląska Sale Zabaw, Salony Gier
Schronisko Toz Fauna Wiktora Bujoczka 2
41-700 Ruda Śląska Pozostałe Instytucje
Biuro Rachunkowe I Usługi Turystyczne Atema S.c. Jerzego Kukuczki 2/13
41-706 Ruda Śląska Biura Rachunkowe I Księgowi
V-tech Telefony Gsm 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska Telefony Komórkowe
Przychodnia Rejonowa - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siekiela 13
41-705 Ruda Śląska Przychodnie I Poradnie
Dom Przyjęć Okolicznościowych Eden 1 Maja 111
41-706 Ruda Śląska Restauracje
Evento Aneta Zagrodnik Modrzewiowa 1a
41-706 Ruda Śląska Oprawa Muzyczna, Zespoły, Organizacja Imprez
Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bykowina? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to bezpieczne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Bykowina Grzegorzka jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Bykowina ul. Grzegorzka, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Softmar Z.u.k. Marek Lustyk dotrzesz szybko i pewnie.
Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Softmar Z.u.k. Marek Lustyk Bykowina zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Grzegorzka prosto do celu Proponujemy przejazdy w przystępnych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bykowina, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.
Taxi Bykowina, Ruda Śląska Śląskie
Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Softmar Z.u.k. Marek Lustyk
Grzegorzka 12/12, 41-705 Ruda Śląska
☎ +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com