Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksówka dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bykowina TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bykowina
Przychodnia Rejonowa - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Przychodnia Rejonowa - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Przychodnie I Poradnie Siekiela 13
41-705 Ruda Śląska, Bykowina Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Przychodnia Rejonowa - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Bykowina Ruda Śląska przy ulicy Siekiela i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Przychodnie I Poradnie zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bykowina online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz komfortow a podróż upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę każdego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard obsługi, jasne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, kaufland ruda slaska bykowina.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czasy, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma dostarcz szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bykowina:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Bykowina Zamów ☎ 666 388 830

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego S. Zielonka Karola Szymanowskiego 3
41-711 Ruda Śląska
Sklepy Medyczne

Projekt Ekostat Szczęść Boże 62
41-700 Ruda Śląska
Ochrona środowiska

Emm Polska Sp. Z O.o. Karola Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
Lakiery Samochodowe

Doradztwo-pośrednictwo Transportowe Narcyzów 8
41-700 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Gawena 1 Maja 346
41-705 Ruda Śląska
Hurtownie

Steel Trans Patrycjusz Kozłowski Bolesława Krzywoustego 2/7
41-705 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Shudokan Aikido Akademia Czarnych Pasów Magazynowa 35 a
41-700 Ruda Śląska
Sztuki Walki I Samoobrona

Elmechanik.pl Kochłowicka 144
41-707 Ruda Śląska
Automatyka I Elektrotechnika

Urząd Pocztowy Nr 1 - Filia 1 Maja 370A
41-700 Ruda Śląska
Urzędy Pocztowe

Strzelecki M. Usługi Przewozowe żytnia 10
41-700 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Artykuły Rolno-spożywcze Grodzka 5
41-706 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Multi Punkt Joanny 8
41-703 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bykowina? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Bykowina Siekiela jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Bykowina ul. Siekiela, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kontakt west taxi oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Przychodnia Rejonowa - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Przychodnia Rejonowa - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bykowina dowiozą Cię taksówki Proponujemy przejazdy w dobrych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bykowina, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi godula taksowka lotnisko

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bykowina, Ruda Śląska Przychodnia Rejonowa - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Taxi Bykowina, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat