Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksówka dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bykowina TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bykowina
Malibu Solarium

Malibu Solarium

Solaria Sikorek 43
41-705 Ruda Śląska, Bykowina Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Malibu Solarium, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Bykowina Ruda Śląska przy ulicy Sikorek i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Solaria zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bykowina online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz komfortow a droga upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę naszego klienta. Dbamy o komfort naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard usługi, korzystne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, groszek taxi.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Dzień, gdy taxi służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym celem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bykowina:

Taxi » Ruda Śląska » Bykowina » Dzwoń ☎ 666 388 830

Mk Serwis Plac Niepodległości 5a
41-700 Ruda Śląska
Opony, Wulkanizacja

Alano Chłopska 14
41-706 Ruda Śląska
Wędkarstwo, Zoologia

Malibu Solarium Sikorek 43
41-705 Ruda Śląska
Solaria

Tu Lis Ma Nore Cafe Wojska Polskiego 29
41-709 Ruda Śląska
Kawiarnie, Herbaciarnie

Rainbow Tours 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Biura Podróży

Mwodszkodowania Wyzwolenia 107
41-707 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Biedronka - Ruda Cypriana Kamila Norwida 26
41-700 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Diverse 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Firma Bart - Robert Bartodziej Imieli 2a
41-703 Ruda Śląska
Kasy Fiskalne

Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Reczypospolitej Polskiej - Klub Hdk Przy Kwk Pokój Lecha 14
41-710 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Nzoz Silvermed Srebrna 15
41-706 Ruda Śląska
Prywatne Gabinety I Kliniki

Warsztat Samochodowy Rafał Blumkowski Bytomska 51
41-704 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bykowina? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się na terenie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Bykowina Sikorek jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Bykowina ul. Sikorek, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Malibu Solarium dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Malibu Solarium Bykowina przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Sikorek prosto do celu Proponujemy przejazdy w przejrzystych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bykowina, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi czarny las taksowki lotnisko ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bykowina, Ruda Śląska Malibu Solarium

Taxi Bykowina, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Malibu Solarium
Sikorek 43, 41-705 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat