Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taksówki dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bykowina TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bykowina
Lambertz Polonia Sp. Z O.o.

Lambertz Polonia Sp. Z O.o.

Spożywcze Artykuły - Produkcja Katowicka 170
41-705 Ruda Śląska, Bykowina Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Lambertz Polonia Sp. Z O.o., zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Bykowina Ruda Śląska przy ulicy Katowicka i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Spożywcze Artykuły - Produkcja zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bykowina online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz komfortow a droga upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, jasne ceny i jazdę w bezpiecznych warunkach, taxi express godula.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które potrzebne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Dzień, gdy taksówki służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zadań. Naszym celem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bykowina:

Taxi » Ruda Śląska » Bykowina » Dzwoń ☎ 666 388 830

Rudzkie Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej Nie Jesteś Sam Jana Matejki 2b
41-701 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Sklep Przemysłowy Gallina Solidarności 5
41-706 Ruda Śląska
Sklepy

Wzemich Piotr Michałek Nowy świat 39
41-706 Ruda Śląska
Produkcja Przemysłowa

Era. Sp. Z O.o. Parking Nr 42 Gwarecka 41
41-717 Ruda Śląska
Parkingi

Jar-bos Sienkiewicza 11/6
41-710 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Brzozowski Jacek. Usługi Transportowe Jana Gierałtowskiego 11a/5
41-700 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Kwiaciarnia Marta Arkadiusz Wieczorek Gwarecka 25a
41-705 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Centrum Ubezpieczeń Warta Hdi Skowronków 12
41-705 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Druid Pub Piotra Niedurnego 69
41-709 Ruda Śląska
Restauracje

Sportradar Piotra Niedurnego 38
41-709 Ruda Śląska
Sprzęt Sportowy, Rowery, Narty

Puchatek. Kawiarnia Kukułcza 1b
41-710 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

Lombard Korn Floriana 11
41-703 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bykowina? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko kulturalnych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Bykowina Katowicka jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Bykowina ul. Katowicka, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Lambertz Polonia Sp. Z O.o. dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Lambertz Polonia Sp. Z O.o. Bykowina dowiozą Cię taksówki Adam na ul. Katowicka prosto do celu Oferujemy przejazdy w przystępnych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bykowina, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

express taxi cennik

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bykowina, Ruda Śląska Lambertz Polonia Sp. Z O.o.

Taxi Bykowina, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Lambertz Polonia Sp. Z O.o.
Katowicka 170, 41-705 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat