Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Ruda Śląska Taxi dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bykowina TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bykowina
F.t.u.h. Sigma-tour

F.t.u.h. Sigma-tour

Usługi Transportowe Kanarków 5/20
41-705 Ruda Śląska, Bykowina Śląskie

Dowieziemy Cię z i do F.t.u.h. Sigma-tour, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Bykowina Ruda Śląska przy ulicy Kanarków i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Usługi Transportowe zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bykowina online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę każdego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, taxi west ruda slaska aquadrom.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Dzień, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bykowina:

Taxi » Ruda Śląska » Bykowina » Dzwoń ☎ 666 388 830

Studio Wizjer Poniatowskiego 35
41-706 Ruda Śląska
Studia Fotograficzne, Wideofilmowanie

Sklepik U Jolki Kłodnicka 97
41-706 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Auto-serwis Goex Kokotek 66a
41-700 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Orzegowska 25
41-704 Ruda Śląska
Szkoły średnie

Irena Pracownia Reklamowa Zakład Sitodruku Wyzwolenia 202
41-710 Ruda Śląska
Drukarnie

Technogas Sp. Z O.o Kokotek 66
41-700 Ruda Śląska
Gazy Techniczne

Kwiaciarnia Oświęcimska 183
41-707 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Usługi Transportowe Paderewskiego 1a 16
41-700 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Rtv Wieczorek Naprawy Gwarancyjne I Pogwarancyjne, Sprzedaż Teatralna 6c
41-710 Ruda Śląska
Kasy Fiskalne

Miejskie Przedszkole Nr 19 Kubiny 15
41-710 Ruda Śląska
Przedszkola

Centrum Urody Maria Models Szkolenia I Kursy Zawodowe Zabrzańska 70
41-700 Ruda Śląska
Kursy Zawodowe, Szkolenia

Szkoła Podstawowa Nr 8 Im. J. Kawalca Główna 1
41-710 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Potrzebujesz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bykowina? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, nasze taksówki to komfortowe auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Bykowina Kanarków jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Bykowina ul. Kanarków, Ruda Śląska lub jej okolicach. Powoduje to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do F.t.u.h. Sigma-tour dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu F.t.u.h. Sigma-tour Bykowina przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Kanarków prosto do celu Proponujemy przejazdy w dobrych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bykowina, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

cena kilometra taxi

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bykowina, Ruda Śląska F.t.u.h. Sigma-tour

Taxi Bykowina, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
F.t.u.h. Sigma-tour
Kanarków 5/20, 41-705 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat