Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxi Online Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bykowina TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bykowina
Creativ Atelier Aleksandra Mazurkiewicz

Creativ Atelier Aleksandra Mazurkiewicz

Krawcy Brygadzistów 7
41-705 Ruda Śląska, Bykowina Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Creativ Atelier Aleksandra Mazurkiewicz, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Bykowina Ruda Śląska przy ulicy Brygadzistów i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Krawcy zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bykowina online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dotrzesz bezpiecznie a droga upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę każdego klienta. Zapewniamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim najwyższy standard usługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taxi z rudy slaskiej do orzesze taksowka.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które niezbędne jest do wykonywania zawodu taksówkarza. Czas, gdy taxi służyły do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym celem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bykowina:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Bykowina Zamów ☎ 666 388 830

I- Consulting Zabrzańska 24
41-700 Ruda Śląska
Kursy Zawodowe, Szkolenia

Mag-red Hurtownia Art. Spożywczych Radoszowska 132
41-707 Ruda Śląska
Hurtownie

Fhu Bemir Bernard Rosowski Objazdowa 17a/10
41-709 Ruda Śląska
Wyroby Hutnicze

Pasi Brzuch Restauracja Kłodnicka 95
41-706 Ruda Śląska
Restauracje

Mhm Papier Obrońców Westerplatte 36
41-710 Ruda Śląska
Hurtownie

Hatrans Słowiańska 3d/14
41-700 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Sklepik U Jolki Kłodnicka 97
41-706 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Siłownia Tytan Bytomska 1a
41-703 Ruda Śląska
Fitness, Siłownie

Burger King Powstańców śląskich 43
41-700 Ruda Śląska
Restauracje

Zespół Ciepłowni Przemysłowych Węglokoks - Energia Szyb Walenty 32
41-700 Ruda Śląska
Energetyka

Poster Group Piaskowa 34
41-710 Ruda Śląska
Podnośniki, Dźwigi

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bykowina? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Bykowina Brygadzistów jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Bykowina ul. Brygadzistów, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz radio west taxi oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Creativ Atelier Aleksandra Mazurkiewicz dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Creativ Atelier Aleksandra Mazurkiewicz Bykowina zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Brygadzistów prosto Oferujemy przejazdy w przejrzystych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bykowina, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taxi ruda taksowka slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bykowina, Ruda Śląska Creativ Atelier Aleksandra Mazurkiewicz

Taxi Bykowina, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat