Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Tania Taksówka Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bykowina TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bykowina
A D Usługi Kredytowe Oraz Konsolidacyje Usługi Biurowe

A D Usługi Kredytowe Oraz Konsolidacyje Usługi Biurowe

Kredyty I Pożyczki, Lombardy Poloczka 12
41-705 Ruda Śląska, Bykowina Śląskie

Dowieziemy Cię z i do A D Usługi Kredytowe Oraz Konsolidacyje Usługi Biurowe, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Bykowina Ruda Śląska przy ulicy Poloczka i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Kredyty I Pożyczki, Lombardy zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bykowina online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań teraz powiedz express taxi slaska. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bykowina:

Adamtaxi.pl Taxi Ruda Śląska Bykowina Zamów ☎ 666 388 830

Magnat Pub Restaurant Bolesława Chrobrego 12
41-705 Ruda Śląska
Restauracje

Miejskie Przedszkole Nr 45 Bolesława Chrobrego 6
41-705 Ruda Śląska
Przedszkola

Szkoła Podstawowa Nr 30 Im. K. Miarki Chryzantem 10
41-700 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Obrem Stara 17
41-703 Ruda Śląska
Wyroby Metalowe

Vexcor Paderewskiego 13b/33
41-710 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Office Service Maciej Migura 1 Maja 284
41-710 Ruda Śląska
Sprzęt I Wyposażenie Biur, Sklepów I Gastronomii

Park Pamięci - Usługi Pogrzebowe I Kremacyjne Krańcowa 5
41-707 Ruda Śląska
Kamieniarstwo, Usługi Pogrzebowe

Euro-energia Halembska 98
41-706 Ruda Śląska
Energetyka

Kwk Ruda Ruch Pokój - Kopalnia Węgla Kamiennego Piotra Niedurnego 13
41-710 Ruda Śląska
Kopalnie, Wydobycie Złóż

U Gienka. Bar Piwny Wolności 5
41-700 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

Dzienny Dom Pomocy Społecznej Jadwigi Markowej 20a
41-709 Ruda Śląska
Pomoc Społeczna

Jubiler Jolanta Kubizna Jarosława Dąbrowskiego 16
41-710 Ruda Śląska
Jubilerzy

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bykowina? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to bezpieczne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Bykowina Poloczka jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Bykowina ul. Poloczka, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz tele telefon oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do A D Usługi Kredytowe Oraz Konsolidacyje Usługi Biurowe dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda Śląska ☎ 666 388 830 zawieziemy Cię do A D Usługi Kredytowe Oraz Konsolidacyje Usługi Biurowe w Bykowina taksówki Adam Taxi Ruda Śląska na ul. Poloczka Oferujemy przejazdy w przystępnych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bykowina, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

taksowka przewoz slask ruda slaska

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bykowina, Ruda Śląska A D Usługi Kredytowe Oraz Konsolidacyje Usługi Biurowe

Taxi Bykowina, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat