Bielszowice taxi Ruda Śląska


TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bielszowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bielszowice
Tedgum Zakład Elementów Gumowych I Metalowo-gumowych Do Samochodów Europejskich I Japońskich

Tedgum Zakład Elementów Gumowych I Metalowo-gumowych Do Samochodów Europejskich I Japońskich

Części Samochodowe Kokota 150
41-711 Ruda Śląska, Bielszowice Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Tedgum Zakład Elementów Gumowych I Metalowo-gumowych Do Samochodów Europejskich I Japońskich, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Bielszowice Ruda Śląska przy ulicy Kokota i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Części Samochodowe zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Adam Taxi Ruda Śląska.

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bielszowice:

Kwiaciarnia Marta Arkadiusz Wieczorek Gwarecka 25a
41-705 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Plastpro Sp. Z O.o. Katowicka 151
41-705 Ruda Śląska
Usługi Komunalne

Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Orzegowska 25
41-704 Ruda Śląska
Szkoły średnie

Max Bud. Naprawa I Usługi Sprzętem Budowlanym Magazynowa 50
41-700 Ruda Śląska
Wózki I Suwnice Przemysłowe

Biuro Podróży Sun Travel Wawelska 2
41-700 Ruda Śląska
Biura Podróży

Sacom System Augusta Hlonda 42
41-704 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Ara Brata Alberta 10
41-710 Ruda Śląska
Złom, Surowce Wtórne

Studio Fotograficzne Grafia Floriana 6
41-703 Ruda Śląska
Studia Fotograficzne, Wideofilmowanie

Auto - Eko Wschodnia 18
41-711 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Fawo Car S.c. Młyńska 31
41-706 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Zespół Szkół Nr 3 Specjalnych Im. św. łukasza Tadeusza Sygietyńskiego 6
41-710 Ruda Śląska
Zespoły Szkół

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bielszowice? Zadzwoń po Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Bielszowice Kokota jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Bielszowice ul. Kokota, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz west ruda śląska oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Tedgum Zakład Elementów Gumowych I Metalowo-gumowych Do Samochodów Europejskich I Japońskich dotrzesz szybko i pewnie.

Adam Taxi ☎ +48 666 388 830 dowieziemy Cię do Tedgum Zakład Elementów Gumowych I Metalowo-gumowych Do Samochodów Europejskich I Japońskich w Bielszowice taksówki Adam Taxi Ruda Śląska na ul. Kokota Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bielszowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

Google+ | Taxi Halemba Taksowka Lotnisko

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bielszowice, Ruda Śląska Tedgum Zakład Elementów Gumowych I Metalowo-gumowych Do Samochodów Europejskich I Japońskich

Taxi Bielszowice, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat