Bielszowice taxi Ruda Śląska


TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bielszowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bielszowice
Szkoła Podstawowa Nr 14 Im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Szkoła Podstawowa Nr 14 Im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Szkoły Podstawowe Główna 40
41-711 Ruda Śląska, Bielszowice Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Szkoła Podstawowa Nr 14 Im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Bielszowice Ruda Śląska przy ulicy Główna i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Szkoły Podstawowe zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Adam Taxi Ruda Śląska.

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bielszowice:

Salon Fryzjerski Look Piechy 6
41-704 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Ks Zgoda Ruda ślaska Bielszowice Sportowców 10
41-711 Ruda Śląska
Kluby Sportowe

Daria - Nauka Jazdy 1 Maja 291
41-710 Ruda Śląska
Kursy Prawa Jazdy

Phu Auto-importer Gliwicka 32
41-700 Ruda Śląska
Części Samochodowe

Piekarnia - Cukiernia Jakubiec Piastowska 6
41-700 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Koło łowieckie Bór Halembska 41
41-706 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Bajka. Bar Goduli 23
41-703 Ruda Śląska
Piwiarnie, Bary, Puby

Czarna Owca - Mechanika Motocyklowa Brata Alberta 26
41-710 Ruda Śląska
Motocykle, Motory

Miejskie Przedszkole Nr 38 Astrów 5
41-700 Ruda Śląska
Przedszkola

7 Pożyczka 1 Maja 35
41-700 Ruda Śląska
Kredyty I Pożyczki, Lombardy

Biuro Tłumaczeń Solidus Hallera 83
41-709 Ruda Śląska
Tłumacze

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bielszowice? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Bielszowice Główna jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Bielszowice ul. Główna, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta błyskawicznie w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz taxiwest oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Szkoła Podstawowa Nr 14 Im. Kawalerów Orderu Uśmiechu dotrzesz szybko i pewnie.

Adam Taxi ☎ +48 666 388 830 zawieziemy Cię do Szkoła Podstawowa Nr 14 Im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Bielszowice taksówki Adam Taxi Ruda Śląska na ul. Główna Świadczymy przejazdy w dobrych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną punkt na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bielszowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taxi dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

Google+ | Taxi Klodnica Ruda Slaska Taksowka

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bielszowice, Ruda Śląska Szkoła Podstawowa Nr 14 Im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Taxi Bielszowice, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat