Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówki Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bielszowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bielszowice
Pracownia Krawiecka Igiełka

Pracownia Krawiecka Igiełka

Krawcy Powstańców śląskich 30
41-711 Ruda Śląska, Bielszowice Śląskie

Zawieziemy Cię z i do Pracownia Krawiecka Igiełka, zadzwoń po taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Bielszowice Ruda Śląska przy ulicy Powstańców śląskich i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Krawcy zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bielszowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz komfortow a podróż upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę naszego klienta. Zapewniamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard usługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, cena taxi ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które wymagane jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Dzień, gdy taxi służyły do przewożenia osób z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu uczciwych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bielszowice:

Taxi » Ruda Śląska » Bielszowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Partner Sp. Z O.o Teatralna 4
41-710 Ruda Śląska
Sprzęt Agd I Rtv

Tuir Warta Sa Przedstawicielstwo Ruda śląska Piotra Niedurnego 67a
41-709 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Chill Ink Studio Tatuażu Kościelna 7
41-700 Ruda Śląska
Studia Tatuażu

Miejskie Przedszkole Nr 4 Pokoju 22
41-709 Ruda Śląska
Przedszkola

Diverse 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. T. Kościuszki Hallera 12
41-709 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jana Gierałtowskiego 29
41-700 Ruda Śląska
Przychodnie I Poradnie

Irena Gabinet Kosmetyczny 11 Listopada 41
41-705 Ruda Śląska
Salony Piękności

Marais Sp. Z O.o. Karola Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Zakład Kaletniczy Sienkiewicza 10a/2
41-710 Ruda Śląska
Pozostałe Usługi

Ajex - Pol Sp. Z O.o. Oddział Ruda śląska Magazynowa 50
41-700 Ruda Śląska
Hurtownie

F.u.h. Feluś Transport 1 Maja 324/20
41-710 Ruda Śląska
Usługi Transportowe

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bielszowice? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Bielszowice Powstańców śląskich jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Bielszowice ul. Powstańców śląskich, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Pracownia Krawiecka Igiełka dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Pracownia Krawiecka Igiełka Bielszowice zawiozą Cię taksówki Adam na ul. Powstańców śląskich prosto Oferujemy przejazdy w przejrzystych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bielszowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

tele taxis

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bielszowice, Ruda Śląska Pracownia Krawiecka Igiełka

Taxi Bielszowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Pracownia Krawiecka Igiełka
Powstańców śląskich 30, 41-711 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat