Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taksówka Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bielszowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bielszowice
Miejskie Przedszkole Nr 28

Miejskie Przedszkole Nr 28

Przedszkola Główna 40
41-711 Ruda Śląska, Bielszowice Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Miejskie Przedszkole Nr 28, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Bielszowice Ruda Śląska przy ulicy Główna i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Przedszkola zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bielszowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dojedziesz komfortow a przejazd upłynie Ci w komfortowej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę naszego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard usługi, jasne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taxi do sklepu groszek.

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czas, gdy taksówki służyły do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju dodatkowych usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bielszowice:

Taxi » Ruda Śląska » Bielszowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

Rogeros Tattoo Pokoju 1/1
41-709 Ruda Śląska
Studia Tatuażu

Euroblacha S.a. Piotra Niedurnego 79
41-709 Ruda Śląska
Wyroby Hutnicze

Kaufhaus Fitness Club Piotra Niedurnego 99
41-709 Ruda Śląska
Fitness, Siłownie

Stan-mir - Trofea Sportowe, Puchary, Medale, Dyplomy Kłodnicka 97
41-706 Ruda Śląska
Sprzęt Sportowy, Rowery, Narty

Urząd Pocztowy Nr 1 - Filia 1 Maja 370A
41-700 Ruda Śląska
Urzędy Pocztowe

Silesia Job Center Sp. Z O. O. Jadwigi śląskiej 27
41-706 Ruda Śląska
Pośrednictwo Pracy

Armir Dystrybucja Sp. Z O.o. Magazynowa 50
41-700 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Osiedlowy Dom Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Country Sztygarska 9
41-705 Ruda Śląska
Ośrodki Kultury

Zz Motoart P.w. Zabrzańska 28 B
41-708 Ruda Śląska
Części Samochodowe

Infbet Katowicka 148/18
41-705 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Beckermann Travel Biuro Podróży 1 Maja 323
41-710 Ruda Śląska
Biura Podróży

Ekomineral Sp. Z.o.o Chorzowska 41
41-709 Ruda Śląska
Usługi Komunalne

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bielszowice? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych taksówkarzy, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje zamówienie taxi w dzielnicy Bielszowice Główna jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Bielszowice ul. Główna, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Miejskie Przedszkole Nr 28 dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Miejskie Przedszkole Nr 28 Bielszowice przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Główna prosto do celu Oferujemy przejazdy w przejrzystych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bielszowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

zakupy telefon taxi

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bielszowice, Ruda Śląska Miejskie Przedszkole Nr 28

Taxi Bielszowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Miejskie Przedszkole Nr 28
Główna 40, 41-711 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat