Taxi Ruda Śląska

Prosto do celu! Tanie Taxi Ruda Śląska dla CiebieTAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bielszowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bielszowice
Fidelis-group

Fidelis-group

Części Samochodowe Broniewskiego 17
41-711 Ruda Śląska, Bielszowice Śląskie

Dowieziemy Cię z i do Fidelis-group, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Bielszowice Ruda Śląska przy ulicy Broniewskiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Jest z branży Części Samochodowe zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego w pobliżu Taxi Ruda Śląska.

TAXI Ruda Śląska Taksówki Bielszowice online 24h dla Ciebie

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz komfortow a droga upłynie Ci w przyjemnej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów dopasowana na miarę naszego klienta. Zapewniamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim najwyższy standard obsługi, jasne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, taxi tania ruda slaska.

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to osoba sympatyczna, schludna i zadbana, ciesząca się zaufaniem Klientów, które niezbędne jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Czas, gdy taxi służyły do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dzisiaj taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju innych usług.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych kosztów, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg rozwiązań. Ze swojej strony dbamy o rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym celem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bielszowice:

Taxi » Ruda Śląska » Bielszowice » Dzwoń ☎ 666 388 830

żłobek Miejski Misiakowo Kościelna 35
41-700 Ruda Śląska
żłobki

Kwiaciarnia Nerina Korfantego 36
41-705 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Sklep Sportowy Mani Katowicka 1
41-710 Ruda Śląska
Sprzęt Sportowy, Rowery, Narty

Renia Kiosk Obuwniczy Ludwika Zamenhofa
41-706 Ruda Śląska
Sklepy

P.r.b. Srb Sp. Z O.o. Pocztowa 1
41-700 Ruda Śląska
Tartaki

Mhm Papier Obrońców Westerplatte 36
41-710 Ruda Śląska
Hurtownie

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. T. Kościuszki Hallera 12
41-709 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

P.p.h. Piowo S.j. Jana Matejki 16
41-700 Ruda Śląska
Piekarnie, Cukiernie

Bajtel Shop Wincentego Janasa 16
41-700 Ruda Śląska
Sklepy

Scenart S.c. Wynajem Estrady Plenerowej Gilów 4a/2
41-705 Ruda Śląska
Oprawa Muzyczna, Zespoły, Organizacja Imprez

Mwodszkodowania Wyzwolenia 107
41-707 Ruda Śląska
Ubezpieczenia, Odszkodowania

Beta-com Sp. Z O.o. Oświęcimska 145
41-707 Ruda Śląska
Dostawcy Internetu

Potrzebne taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bielszowice? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to bezpieczne samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozmieszczone są w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Bielszowice Broniewskiego jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Bielszowice ul. Broniewskiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najprędzej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Fidelis-group dotrzesz szybko i pewnie.

Taxi Ruda śląska ☎ 666 388 830 w pobliżu Fidelis-group Bielszowice przywiozą Cię taksówki Adam na ul. Broniewskiego prosto do celu Świadczymy przejazdy w przystępnych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bielszowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

radio taxi ruda slaska telefon

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bielszowice, Ruda Śląska Fidelis-group

Taxi Bielszowice, Ruda Śląska Śląskie


Nasze taksówki dojeżdżają i są w pobliżu
Fidelis-group
Broniewskiego 17, 41-711 Ruda Śląska

+48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat