Bielszowice taxi Ruda Śląska


TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bielszowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bielszowice
Atena Biuro Rachunkowe Monika Famuła

Atena Biuro Rachunkowe Monika Famuła

Biura Rachunkowe I Księgowi Karola Wideckiego 7
41-711 Ruda Śląska, Bielszowice Śląskie

Przywieziemy Cię z i do Atena Biuro Rachunkowe Monika Famuła, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to mieści się w dzielnicy Bielszowice Ruda Śląska przy ulicy Karola Wideckiego i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Biura Rachunkowe I Księgowi zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Adam Taxi Ruda Śląska.

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bielszowice:

Efectivo Gabinet Kosmetologiczny, Studio Wizażu I Charakteryzacji 1 Maja 41
41-706 Ruda Śląska
Styliści, Wizażyści, Projektanci Mody

Fi-dom Domowa Fizjoterapia Wolności 106/9
41-700 Ruda Śląska
Rehabilitacja

Daria - Nauka Jazdy 1 Maja 291
41-710 Ruda Śląska
Kursy Prawa Jazdy

Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej I Paliatywnej Im. Jana Pawła Ii Jadwigi Markowej 4
41-709 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Profuturia Karola Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
Elektronika, Telekomunikacja, Radiokomunikacja

Klub Malucha - Uśmiech Od Ucha Do Ucha Teatralna 4
41-710 Ruda Śląska
żłobki

Walking Man - Agencja Fotograficzna Wojciecha Bogusławskiego 5/20
41-704 Ruda Śląska
Studia Fotograficzne, Wideofilmowanie

Stowarzyszenie Genius Loci - Duch Miejsca Oddziałów Młodzieży Powstańczej 5
41-707 Ruda Śląska
Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje

Auto-naprawa Klimatyzacja żymły 22
41-707 Ruda Śląska
Klimatyzacja Samochodowa

Pwik - Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Pokoju 13
41-709 Ruda Śląska
Dostawcy Mediów

Diverse 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Sklepy Odzieżowe

Kwiaciarnia Floris Górnośląska 16
41-705 Ruda Śląska
Kwiaciarnie

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bielszowice? Wezwij Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi znajdują się w obrębie miasta Ruda Śląska. Aby skrócić czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Bielszowice Karola Wideckiego jest wysyłane do wolnego kierowcy znajdującego się w Bielszowice ul. Karola Wideckiego, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz taxi speed cennik oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Atena Biuro Rachunkowe Monika Famuła dotrzesz szybko i pewnie.

Adam Taxi ☎ +48 666 388 830 zawieziemy Cię do Atena Biuro Rachunkowe Monika Famuła w Bielszowice taksówki Adam Taxi Ruda Śląska na ul. Karola Wideckiego Świadczymy przejazdy w przystępnych cenach, zawieziemy Cię na lotnisko i w wybraną teren na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bielszowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

Google+ | Taxi Rabat

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bielszowice, Ruda Śląska Atena Biuro Rachunkowe Monika Famuła

Taxi Bielszowice, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat