Taxi Ruda Śląska - taksówka

Zmierzaj prosto do celu! Taxis Ruda Śląska dla Ciebie

Piątek czas na relaks Adam Taxi w Rudzie Śląskiej Nasze taksówki są zawsze w pobliżu, dowożą i odwożą klientów. U nas zawsze znajdziesz Taxi obok Ciebie, nasi taksówkarze są niedaleko czekają na zlecenia od WasTANIA TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Piątek czas na relaks - telefon 666 388 830
666 388 830

Taxi Ruda Śląska - tanie taksówki

Piątek czas na relaks - taksówki Adam Taxi w pobliżu


  • Taxi Ruda Śląska - onLine 24h
  • Przewóz osób z i na lotnisko
  • Taksówki Ruda Śląska dla Was
  • Piątek czas na relaks

Targ na Wirku

Jak w każdy piątek życzymy przyjemnego odpoczynku wesołej zabawy w gronie znajomych i rodziny. Bawcie się i nie martwcie o transport - jesteśmy dla Was całą dobę. Zawieziemy i przywieziemy Was z każdej imprezy w Rudzie Śląskiej oraz innego miasta. Nasze taksówki i kierowcy gotowi są i czekają na wasze wezwanie - jak zawsze przewieziemy Was w miłej atmosferze i pełnej dyskrecji to nasza dewiza. Bawcie się i odpoczywajcie resztę pozostawcie Nam.

Ruda Śląska

Piątek w Rudzie Śląskiej

ogródków w pobliżu Taksówki Adam Taxi Online zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830.

W naszej ofercie znajdziesz:

Przewóz osób

oferujemy podróż klientów najtaniej, na czs i żetelnie. Prowadzimy tagże jazdę dzieci z przedszkola szkoły. Gwarantujemy rzetelność i bezpieczeństwo wożonych osób.

Przesyłki kurierskie

to usługa dla firm. Zapewniamy przewóz dokumentów i niewielkich przesyłek. Oferujemy komfort i dyskrecję oraz dbamy o to, że przesyłka dotrze na czas do adresata.

Zakupy na telefon

prowadzimy zrobienie niewielkich zakupów. Dzięki nam oszczędzicie Wasz czas, dzięki nam macie jasną gwarancję na uczciwe wykonanie zleconej nam usługi.

Obsługa imprez okolicznościowych

gwarantujemy obsługę imprez jak wesela, sympozja itp. Z nami bezpiecznie i szybko zorganizujecie Państwo waszym ludziom podróż do celu spotkania i powrót.

Przewóz pasażerów z i na lotnisko

oferujemy tani i wygodny dojazd na krajowe lotniska. Możliwy jest po uzgodnieniu terminu, oferujemy również przejazd z lotniska we wskazane adres w karaju.

Przejazdy pracownicze

jeżeli Państwa przdsiębiorstwo znajduje się na obrzeżach miejscowości, gdzie przejazd komunikacją miejską jest nie możliwy, prowadzimy usługi związane z dowozem pracowników do siedziby przdsiębiorstwa i z powrotem.

Przewozy międzymiastowe

pomagamy uniknąć kłopotliwych przejazdów na dworzec oraz przejazdu pociągiem autokarem, zapewniamy komfortowe transporty międzymiastowe w dogodnych i w przystępnych cenach.

Dowóz na wydarzenia sportowe i kulturalne

oferujemy dojazd do miejsca gdzie odbywa się koncert lub innego rodzaju impreza a po jego zakończeniu koncertu gwarantujemy komfortowy powrót pod adres.

Twoja dyskretna taksówka

Chcąc sprostać państwa oczekiwaniom, oferujemy możliwość wynajęcia naszych taksówek na konkretny okres, dyskrecję i pełną dyspozycyjność taksówkarzy.

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz wiedzieć, że dotrzesz komfortow a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów dopasowana na miarę każdego klienta. Zapewniamy o komfort naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, gwarantujemy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w wygodnych warunkach, .

Nasi kierowcy taksówek

Współczesny taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które wymagane jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Dzień, gdy taksówki służyły do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Współcześni taksówkarze, robią szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.

Oferujemy przejazdy w przystępnych cenach, zapewnimy Ci transport na lotnisko i w wybrane miejsce na terenie aglomeracji śląskiej oraz inne miejsce w kraju. Taxi , wezwiesz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdziesz w dzielnicach Rudy Śląskiej.

» »
Ruda Śląska | Ruda ulice | Ruda miejsca
Cena kursu ogródków | ogródków Ruda Śląska wer.: 0.0021

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Taxi Ruda Śląska, województwo Śląskie

Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

☎ BOK: 666388830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat