Taxi Ruda Śląska - taksówka

Zmierzaj prosto do celu! Ruda Śląska Taxis dla Ciebie

Druid Pub Adam Taxi w Rudzie Śląskiej, dowożą i odwożą klientów. W dzielnicy Nowy Bytom zawsze znajdziesz taksówkę pod Druid Pub, taksówka czeka niedaleko na zlecenie lub dojeżdża z klientem naszą taksówka.TANIA TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Druid Pub - telefon 666 388 830
666 388 830

Taxi Ruda Śląska - tanie taksówki

Druid Pub - taksówki Adam Taxi w pobliżu


  • Taxi Ruda Śląska - onLine 24h
  • Przewóz osób z i na lotnisko
  • Taksówki Ruda Śląska dla Was
  • Druid Pub

Druid Pub

Adam Taxi online Taksówki dla ciebie znajdują się w pobliżu Druid Pub w Rudzie Śląskiej, który zlokalizowana jest przy ul. Piotra Niedurnego 69, 41-709 Ruda Śląska w dzielnicy Nowy Bytom.

Druid Pub, ul. Piotra Niedurnego 69, 41-709 Ruda Śląska w dzielnicy Nowy Bytom

Nowy Bytom Ruda Śląska

Piotra Niedurnego 69

Druid Pub Nasze taksówki przywożą i odwożą klientów Druid Pub oraz pozostają do dyspozycji na znajdującym się w odległości ok 200 metrów postoju taksówek. W Rudzie Śląskiej zapewniamy transport do i z każdej dzielnicy miasta Ruda Śląska oraz miast ościennych. Nasze taksówki są stale obecne w dzielnicy Nowy Bytom obsługujemy klientów indywidualnych dowozimy ich i odbieramy z Druid Pub w Rudzie Śląskiej. Jeśli potrzebujesz transportu nasze taksówki są w pobliżu, zamów Adam Taxi Ruda Śląska W niedalekim sąsiedztwie Zespół Szkół Muzycznych znajduje się Urząd Miasta Ruda Śląska oraz Kościół św. Pawła Apostoła. Taksówki Adam Taxi Online zapewniają komfortowy transport oraz miłą i kulturalną obsługę na terenie miasta Ruda Śląska.Nasze taksówki są blisko klientów znajdujących się w dzielnicy Nowy Bytom. Taksówki Adam Taxi Online zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830.

W naszej ofercie znajdziesz:

Przewóz osób

zapewniamy przejazd klientów niedrogo, na czs i żetelnie. Wykonujemy ponad to jazdę dzieci z przedszkola lub szkoły. Gwarantujemy bezpieczeństwo przewożonych pasażerów.

Przesyłki kurierskie

to oferta skierowana do firm. Prowadzimy dostarczanie dokumentów i niewielkich przesyłek. Zapewniamy wygodę i dyskrecję oraz dbamy o to, że przesyłka dotrze na czas do adresata.

Zakupy na telefon

zapewniamy zrobienie małych zakupów. Z nami oszczędzicie Wasz czas, a z naszej strony macie pełną gwarancję na dokładne wykonanie zleconej nam usługi.

Obsługa imprez okolicznościowych

zapewniamy obsługę imprez jak wesela, konferencje itp. Z nami wygodnie i na czs zapewnicie Państwo swoim ludziom jazdę do miejsca spotkania i z powrotem.

Przewóz pasażerów z i na lotnisko

proponujemy w korzystnej cenie i bezpieczny przywóz na lotniska. Możliwy jest po uzgodnieniu terminu, proponujemy również odwóz z lotniska we wskazane miejsce w karaju.

Przejazdy pracownicze

Państwa przdsiębiorstwo mieści się na obrzeżach miasta, gdzie przejazd komunikacją miejską jest utrudniony, oferujemy usługi związane z transportem pracowników do lokalizacjii przdsiębiorstwa i z powrotem.

Przewozy międzymiastowe

jak uniknąć uciążliwych przejazdów na dworzec oraz podróżowania pociągiem lub autokarem, proponujemy wygodne dowozy za miasto w dogodnych i w przystępnych cenach.

Dowóz na wydarzenia sportowe i kulturalne

zapewniamy transport pod adres gdzie odbywa się koncert lub innego rodzaju wydarzenie a po jego zakończeniu wydarzenia zapewniamy bezpieczny odwóz pod adres.

Twoja dyskretna taksówka

wychodząc naprzeciw państwa potrzebom, zapewniamy możliwość wynajęcia naszych taksówek na określony okres, dyskrecję i pełną dyspozycyjność taksówkarzy.

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz komfortow a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przejazdów skrojona na miarę naszego klienta. Dbamy o wygodę naszych klientów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard usługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach, .

Nasi kierowcy taksówek

Dzisiejszy taksówkarz to pan, pani sympatyczna, schludna i zadbana, godna zaufania Klientów, które wymagane jest do pracy w zawodzie taksówkarza. Dzień, gdy taxi służyły jedynie do przewożenia ludzi z miejsca na miejsce minęły bezpowrotnie. Dziś taksówkarze, wykonują szereg różnego rodzaju usług.

Przejrzyste stawki

brak niejasnych kosztów, zrozumiały cennik taxi. Nasz firma zapewnia szereg rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu zleconych nam zleceń. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Zapewniamy kursy w przystępnych cenach, zawieziemy na lotnisko i każde inne miejsce na terenie aglomeracji śląskiej oraz inne miejsce w kraju. Taxi , wezwiesz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki znajdują się w dzielnicach Rudy Śląskiej.

» »
Ruda Śląska | Nowy Bytom ulice | Nowy Bytom miejsca
Cena kursu Druid Pub | Druid Pub Ruda Śląska wer.: 0.0020

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Taxi Ruda Śląska, województwo Śląskie

Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

☎ BOK: 666388830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat