Taxi Ruda Śląska
Taxi Świętochłowice, Skwer Mijanka im. rodu Henckel von Donnersmarck kurs do Rudy Śląskiej

Tanie kursy dla Ciebie Taxi Świętochłowice Skwer Mijanka im. rodu Henckel von Donnersmarck kurs do Rudy Śląskiej

Przejazd taksówką w Świętochłowicach z ulicy Skwer Mijanka im. rodu Henckel von Donnersmarck do Rudy Śląskiej - zajmie Wam samochodem około 10 min. Pokonacie go z średnią prędkością nie przekraczającą 25 km/h. Dystans pomiędzy adresami, tzn. odległość jaką pokonacie to około 4.6 km. Cennik taksówki z Świętochłowic, opłata za taki kurs waha się pomiędzy 19-21 zł w dzień, oraz w nocy i dni świąteczne 24-26 zł. Cena ta może ulec zmianie na korzyść klienta lub nieznacznie wzrosnąć z powodu korków na drogach, przejazdów kolejowych i innych utrudnień w ruchu. Taxi Świętochłowice - centum miasta Ruda Śląska
Świętochłowice Skwer Mijanka im. rodu Henckel von Donnersmarck Odległość ok. 4.6 km.
Czas przejazdu ok. 10 min.
Ruda Śląska centum miasta


Orientacyjna cena przejazdu

Dzień 06:00 - 22:00 cena: 19-21zł

Noc 22:00 - 06:00 cena: 24-26zł

Niedz. święta Całą dobę cena: 24-26zł

 

Początek trasy:

Koniec trasy:

 


Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów Polskiego prawa i mogą się różnić od faktycznej ceny przejazdu, może być nieznacznie wyższa lub niższa na korzyść klienta.
Jak zamówić taksówkę w Świętochłowicach?

To proste wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Nasz dyspozytor poinformuję państwa o orientacyjnym czasie podjazdu taksówki i wyśle ją pod wskazany adres. Klikni i Zamów Taxi Świętochłowice


Taxi Świętochłowice ile zapłacę za kurs do Rudy Śląskiej?

Cena taksówki w Świętochłowicach z ulicy Skwer Mijanka im. rodu Henckel von Donnersmarck do Rudy Śląskiej opłata za taki kurs waha się pomiędzy 19-21 zł w dzień, noc i dni świąteczne 24-26 zł. istnieje możliwość negocjacji ceny. Przejazd zajmie Wam około 10 min. Zamów Taxi Świętochłowice do Rudy Śląskiej


W jaki sposób zapłacę za przejazd taksówką z Świętochłowic?

Zapłacić za kurs możesz gotówką lub kartą płatniczą. Składając zlecenie poinformuj dyspozytora o płatności kartą, podjedzie taksówka wyposażona w terminal płatniczy. Zamów Taxi Świętochłowice z terminalem


W jakich godzinach i dniach można składać zamówienia?

Taxi Świętochłowice można ją zamawiać zawsze o każdej porze dnia i nocy, pracujemy 24h. Nasi kierowcy są zawsze dostępni dla Państwa oraz chętni i gotowi do pomocy.


Czy muszę podawać swoje dane i numer telefonu?

Tak - dane są potrzebne i wymagane (łącznie z numerem telefonu), aby kierowca mógł Cię poinformować SMS że dojechał i czeka na Ciebie pod wskazanym adresem.


Jak mogę zamówić kurs na inny dzień (z wyprzedzeniem)?

Aby zamówić na godzinę i dzień, na którą chcesz taxi w Świętochłowicach, zadzwoń i złóż zamówienie teraz. Nasz dyspozytor przyjmie zlecenie i wyda je taksówkarzowi o właściwym czasie.


Jak zamówić taksówkę pod skomplikowany adres?

Złóż zamówienie i poinformuj dyspozytora o utrudnieniu np. czekam pod trzecią klatką przy przystanku MPK. Państwa informacja zostanie przekazana taksówkarzowi.


Czy mogę zamówić drobne zakupy z dowozem?

Zakupy z dowozem ta opcja jest dla klientów dostępna przez całą dobę, gdy zabraknie napojów i przekąsek na imprezie lub nie czujecie się na siłach, żeby wyskoczyć do apteki.


Ile kosztuje i jak ustalana jest cena kursu?

Cena ustalana jest za ilość przejechanych kilometrów i czasie według obowiązującej taryfy drogowej, pory dnia, w jakim odbywa się kurs oraz od strefy taksówkowej, po jakiej się poruszamy.


Czy w Świętochłowicach są inne firmy taksówkarskie?

Tak na terenie Świętochłowic działa kilka firm taksówkarskich oraz inni niezrzeszeni taksówkarze.