Taxi Ruda Śląska
Taxi Ruda Śląska

Zamów teraz Taxi Świętochłowice tanie Taksówki

Świętochłowice – miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto leży nad rzeką Rawą, w południowej części Wyżyny Śląskiej – Wyżynie Katowickiej. wikipedia Świętochłowice jedno z spokojnych miast województwa, działa tu kilka przedsiębiorstw taksówkarskich oraz inni niezrzeszeni taksówkarze. Ceny taxi w Świętochłowicach za kursy należą do porównywalnych cen w regionie. Dlatego powinieneś na uwadze mieć przy zamawianiu taksówki z Świętochłowic świadomość ile zapłacisz za kurs. Dlatego zanim zadzwonisz na numer telefonu taxi w Świętochłowicach skorzystaj z właściwej firmy taksówkarskiej, na tej stronie masz możliwość obliczenia potencjalnej opłaty za przejazd który cię interesuje. Jeśli korzystasz z taksówki stojącej na postoju, zachowaj ostrożność. Pamiętaj taksówkarz ma obowiązek umieścić w widocznym miejscu w taksówce cennik opłat za przejazd widoczny z zewnątrz, oraz na szybie tylnych drzwi samochodu.
Świętochłowice wybierz miejsce Niskie ceny
zamów teraz
DokądKolwiek w polsce


Taxi Ruda Śląska w dzielnicach: Gogula Wirek Orzegów Nowy Bytom Chebzie Bykowina Kochłowice Halemba Czarny Las Ruda Południowa Bielszowice Kłodnica 

Początek trasy:

Koniec trasy:

 


Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów Polskiego prawa i mogą się różnić od faktycznej ceny przejazdu, może być nieznacznie wyższa lub niższa na korzyść klienta.
Jak zamówić taksówkę w Świętochłowicach?

To proste wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Nasz dyspozytor poinformuję państwa o orientacyjnym czasie podjazdu taksówki i wyśle ją pod wskazany adres. Klikni i Zamów Taxi Świętochłowice


Taxi Świętochłowice ile zapłacę za kurs?

Cena taksówki w Świętochłowicach z ulicy na ulice lub inne miasto opłatę za kurs możesz sprawdzić w naszym kalkulatorze. Sprawdź cenę Taxi Świętochłowice cennik


W jaki sposób zapłacę za przejazd taksówką z Świętochłowic?

Zapłacić za kurs możesz gotówką lub kartą płatniczą. Składając zlecenie poinformuj dyspozytora o płatności kartą, podjedzie taksówka wyposażona w terminal płatniczy. Zamów Taksówki Świętochłowice z terminalem


W jakich godzinach i dniach można składać zamówienia?

Taxi Świętochłowice można ją zamawiać zawsze o każdej porze dnia i nocy, pracujemy 24h. Nasi kierowcy są zawsze dostępni dla Państwa oraz chętni i gotowi do pomocy.


Czy muszę podawać swoje dane i numer telefonu?

Tak - dane są potrzebne i wymagane (łącznie z numerem telefonu), aby kierowca mógł Cię poinformować SMS że dojechał i czeka na Ciebie pod wskazanym adresem.


Jak mogę zamówić kurs na inny dzień (z wyprzedzeniem)?

Aby zamówić na godzinę i dzień, na którą chcesz taxi w Świętochłowicach, zadzwoń i złóż zamówienie teraz. Nasz dyspozytor przyjmie zlecenie i wyda je taksówkarzowi o właściwym czasie.


Jak zamówić taksówkę pod skomplikowany adres?

Złóż zamówienie i poinformuj dyspozytora o utrudnieniu np. czekam pod trzecią klatką przy przystanku MPK. Państwa informacja zostanie przekazana taksówkarzowi.


Czy mogę zamówić drobne zakupy z dowozem?

Zakupy z dowozem ta opcja jest dla klientów dostępna przez całą dobę, gdy zabraknie napojów i przekąsek na imprezie lub nie czujecie się na siłach, żeby wyskoczyć do apteki.


Ile kosztuje i jak ustalana jest cena kursu?

Cena ustalana jest za ilość przejechanych kilometrów i czasie według obowiązującej taryfy drogowej, pory dnia, w jakim odbywa się kurs oraz od strefy taksówkowej, po jakiej się poruszamy.


Czy w Świętochłowicach są inne firmy taksówkarskie?

Tak na terenie Świętochłowic działa kilka firm taksówkarskich oraz inni niezrzeszeni taksówkarze.