Taxi Ruda Śląska
Taxi Piekary Śląskie, cena kursu do Rudy Śląskiej Wirek

Tanie kursy dla Ciebie Taxi Piekary Śląskie cena kursu do Rudy Śląskiej Wirek

Przejazd taksówką w Piekarach Śląskich do Wirek w Rudzie Śląskiej - zajmie Wam samochodem około 28 min. Pokonacie go z średnią prędkością nie przekraczającą 35 km/h. Dystans pomiędzy adresami, tzn. odległość jaką pokonacie to około 16.3 km. Cennik taksówki z Piekar Śląskich, opłata za taki kurs waha się pomiędzy 73-80 zł w dzień, oraz w nocy i dni świąteczne 94-104 zł. Cena ta może ulec zmianie na korzyść klienta lub nieznacznie wzrosnąć z powodu korków na drogach, przejazdów kolejowych i innych utrudnień w ruchu. Taxi Piekary Śląskie - Wirek Ruda Śląska
Piekary Śląskie centum miasta Odległość ok. 16.3 km.
Czas przejazdu ok. 28 min.
Ruda Śląska Wirek


Orientacyjna cena przejazdu

Dzień 06:00 - 22:00 cena: 73-80zł

Noc 22:00 - 06:00 cena: 94-104zł

Niedz. święta Całą dobę cena: 94-104zł

 

Początek trasy:

Koniec trasy:

 


Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów Polskiego prawa i mogą się różnić od faktycznej ceny przejazdu, może być nieznacznie wyższa lub niższa na korzyść klienta.
Jak zamówić taksówkę w Piekarach Śląskich?

To proste wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Nasz dyspozytor poinformuję państwa o orientacyjnym czasie podjazdu taksówki i wyśle ją pod wskazany adres. Klikni i Zamów Taxi Piekary Śląskie


Taxi Piekary Śląskie ile zapłacę za kurs do Rudy Śląskiej?

Cena taksówki w Piekarach Śląskich do Wirek w Rudzie Śląskiej opłata za taki kurs waha się pomiędzy 73-80 zł w dzień, noc i dni świąteczne 94-104 zł. istnieje możliwość negocjacji ceny. Przejazd zajmie Wam około 28 min. Zamów Taxi Piekary Śląskie do Rudy Śląskiej


W jaki sposób zapłacę za przejazd taksówką z Piekar Śląskich?

Zapłacić za kurs możesz gotówką lub kartą płatniczą. Składając zlecenie poinformuj dyspozytora o płatności kartą, podjedzie taksówka wyposażona w terminal płatniczy. Zamów Taxi Piekary Śląskie z terminalem


W jakich godzinach i dniach można składać zamówienia?

Taxi Piekary Śląskie można ją zamawiać zawsze o każdej porze dnia i nocy, pracujemy 24h. Nasi kierowcy są zawsze dostępni dla Państwa oraz chętni i gotowi do pomocy.


Czy muszę podawać swoje dane i numer telefonu?

Tak - dane są potrzebne i wymagane (łącznie z numerem telefonu), aby kierowca mógł Cię poinformować SMS że dojechał i czeka na Ciebie pod wskazanym adresem.


Jak mogę zamówić kurs na inny dzień (z wyprzedzeniem)?

Aby zamówić na godzinę i dzień, na którą chcesz taxi w Piekarach Śląskich, zadzwoń i złóż zamówienie teraz. Nasz dyspozytor przyjmie zlecenie i wyda je taksówkarzowi o właściwym czasie.


Jak zamówić taksówkę pod skomplikowany adres?

Złóż zamówienie i poinformuj dyspozytora o utrudnieniu np. czekam pod trzecią klatką przy przystanku MPK. Państwa informacja zostanie przekazana taksówkarzowi.


Czy mogę zamówić drobne zakupy z dowozem?

Zakupy z dowozem ta opcja jest dla klientów dostępna przez całą dobę, gdy zabraknie napojów i przekąsek na imprezie lub nie czujecie się na siłach, żeby wyskoczyć do apteki.


Ile kosztuje i jak ustalana jest cena kursu?

Cena ustalana jest za ilość przejechanych kilometrów i czasie według obowiązującej taryfy drogowej, pory dnia, w jakim odbywa się kurs oraz od strefy taksówkowej, po jakiej się poruszamy.


Czy w Piekarach Śląskich są inne firmy taksówkarskie?

Tak na terenie Piekar Śląskich działa kilka firm taksówkarskich oraz inni niezrzeszeni taksówkarze.