Taxi Ruda Śląska
Taxi Katowice, Aleja Wojciecha Korfantego kurs do Rudy Śląskiej Księdza Ludwika Tunkla

Tanie kursy dla Ciebie Taxi Katowice Aleja Wojciecha Korfantego kurs do Rudy Śląskiej Księdza Ludwika Tunkla

Przejazd taksówką w Katowicach z ulicy Aleja Wojciecha Korfantego do Księdza Ludwika Tunkla w Rudzie Śląskiej - zajmie Wam samochodem około 19 min. Pokonacie go z średnią prędkością nie przekraczającą 35 km/h. Dystans pomiędzy adresami, tzn. odległość jaką pokonacie to około 11.6 km. Cennik taksówki z Katowic, opłata za taki kurs waha się pomiędzy 51-57 zł w dzień, oraz w nocy i dni świąteczne 66-73 zł. Cena ta może ulec zmianie na korzyść klienta lub nieznacznie wzrosnąć z powodu korków na drogach, przejazdów kolejowych i innych utrudnień w ruchu. Taxi Katowice - Księdza Ludwika Tunkla Ruda Śląska
Katowice Aleja Wojciecha Korfantego Odległość ok. 11.6 km.
Czas przejazdu ok. 19 min.
Ruda Śląska Księdza Ludwika Tunkla


Orientacyjna cena przejazdu

Dzień 06:00 - 22:00 cena: 51-57zł

Noc 22:00 - 06:00 cena: 66-73zł

Niedz. święta Całą dobę cena: 66-73zł

 

Początek trasy:

Koniec trasy:

 


Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów Polskiego prawa i mogą się różnić od faktycznej ceny przejazdu, może być nieznacznie wyższa lub niższa na korzyść klienta.
Jak zamówić taksówkę w Katowicach?

To proste wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Nasz dyspozytor poinformuję państwa o orientacyjnym czasie podjazdu taksówki i wyśle ją pod wskazany adres. Klikni i Zamów Taxi Katowice


Taxi Katowice ile zapłacę za kurs do Rudy Śląskiej?

Cena taksówki w Katowicach z ulicy Aleja Wojciecha Korfantego do Księdza Ludwika Tunkla w Rudzie Śląskiej opłata za taki kurs waha się pomiędzy 51-57 zł w dzień, noc i dni świąteczne 66-73 zł. istnieje możliwość negocjacji ceny. Przejazd zajmie Wam około 19 min. Zamów Taxi Katowice do Rudy Śląskiej


W jaki sposób zapłacę za przejazd taksówką z Katowic?

Zapłacić za kurs możesz gotówką lub kartą płatniczą. Składając zlecenie poinformuj dyspozytora o płatności kartą, podjedzie taksówka wyposażona w terminal płatniczy. Zamów Taxi Katowice z terminalem


W jakich godzinach i dniach można składać zamówienia?

Taxi Katowice można ją zamawiać zawsze o każdej porze dnia i nocy, pracujemy 24h. Nasi kierowcy są zawsze dostępni dla Państwa oraz chętni i gotowi do pomocy.


Czy muszę podawać swoje dane i numer telefonu?

Tak - dane są potrzebne i wymagane (łącznie z numerem telefonu), aby kierowca mógł Cię poinformować SMS że dojechał i czeka na Ciebie pod wskazanym adresem.


Jak mogę zamówić kurs na inny dzień (z wyprzedzeniem)?

Aby zamówić na godzinę i dzień, na którą chcesz taxi w Katowicach, zadzwoń i złóż zamówienie teraz. Nasz dyspozytor przyjmie zlecenie i wyda je taksówkarzowi o właściwym czasie.


Jak zamówić taksówkę pod skomplikowany adres?

Złóż zamówienie i poinformuj dyspozytora o utrudnieniu np. czekam pod trzecią klatką przy przystanku MPK. Państwa informacja zostanie przekazana taksówkarzowi.


Czy mogę zamówić drobne zakupy z dowozem?

Zakupy z dowozem ta opcja jest dla klientów dostępna przez całą dobę, gdy zabraknie napojów i przekąsek na imprezie lub nie czujecie się na siłach, żeby wyskoczyć do apteki.


Ile kosztuje i jak ustalana jest cena kursu?

Cena ustalana jest za ilość przejechanych kilometrów i czasie według obowiązującej taryfy drogowej, pory dnia, w jakim odbywa się kurs oraz od strefy taksówkowej, po jakiej się poruszamy.


Czy w Katowicach są inne firmy taksówkarskie?

Tak na terenie Katowic działa kilka firm taksówkarskich oraz inni niezrzeszeni taksówkarze.