Taxi Ruda Śląska
Taxi Gornji Milanovac Municipality, unnamed road kurs do Katowic Osiedle Tysiąclecia

Tanie kursy dla Ciebie Taxi Gornji Milanovac Municipality unnamed road kurs do Katowic Osiedle Tysiąclecia

Przejazd taksówką w mieście Gornji Milanovac Municipality z ulicy unnamed road do Osiedle Tysiąclecia w Katowicach - zajmie Wam samochodem około 10:48 Pokonacie go z średnią prędkością nie przekraczającą 80 km/h. Dystans pomiędzy adresami, tzn. odległość jaką pokonacie to około 864.1 km. Cennik taksówki z miasta Gornji Milanovac Municipality, opłata za taki kurs waha się pomiędzy 3972-4387 zł w dzień, oraz w nocy i dni świąteczne 5181-5776 zł. Cena ta może ulec zmianie na korzyść klienta lub nieznacznie wzrosnąć z powodu korków na drogach, przejazdów kolejowych i innych utrudnień w ruchu. Taxi Gornji Milanovac Municipality - Osiedle Tysiąclecia Katowice
Gornji Milanovac Municipality unnamed road Odległość ok. 864.1 km.
Czas przejazdu ok. 10:48
Katowice Osiedle Tysiąclecia


Orientacyjna cena przejazdu Taxi

Dzień 06:00 - 22:00 cena: 3972-4387zł

Noc 22:00 - 06:00 cena: 5181-5776zł

Niedz. święta Całą dobę cena: 5181-5776zł

 

Początek trasy:

Koniec trasy:

 


Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów Polskiego prawa i mogą się różnić od faktycznej ceny przejazdu, może być nieznacznie wyższa lub niższa na korzyść klienta.
Jak zamówić taksówkę w mieście Gornji Milanovac Municipality?

To proste wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Nasz dyspozytor poinformuję państwa o orientacyjnym czasie podjazdu taksówki i wyśle ją pod wskazany adres. Klikni i Zamów Taxi Gornji Milanovac Municipality


Taxi Gornji Milanovac Municipality ile zapłacę za kurs do Katowic?

Cena taksówki w mieście Gornji Milanovac Municipality z ulicy unnamed road do Osiedle Tysiąclecia w Katowicach opłata za taki kurs waha się pomiędzy 3972-4387 zł w dzień, noc i dni świąteczne 5181-5776 zł. istnieje możliwość negocjacji ceny. Przejazd zajmie Wam około 10:48 Zamów Taxi Gornji Milanovac Municipality do Katowic


W jaki sposób zapłacę za przejazd taksówką z miasta Gornji Milanovac Municipality?

Zapłacić za kurs możesz gotówką lub kartą płatniczą. Składając zlecenie poinformuj dyspozytora o płatności kartą, podjedzie taksówka wyposażona w terminal płatniczy. Zamów Taxi Gornji Milanovac Municipality z terminalem


W jakich godzinach i dniach można składać zamówienia?

Taxi Gornji Milanovac Municipality można ją zamawiać zawsze o każdej porze dnia i nocy, pracujemy 24h. Nasi kierowcy są zawsze dostępni dla Państwa oraz chętni i gotowi do pomocy.


Czy muszę podawać swoje dane i numer telefonu?

Tak - dane są potrzebne i wymagane (łącznie z numerem telefonu), aby kierowca mógł Cię poinformować SMS że dojechał i czeka na Ciebie pod wskazanym adresem.


Jak mogę zamówić kurs na inny dzień (z wyprzedzeniem)?

Aby zamówić na godzinę i dzień, na którą chcesz taxi w mieście Gornji Milanovac Municipality, zadzwoń i złóż zamówienie teraz. Nasz dyspozytor przyjmie zlecenie i wyda je taksówkarzowi o właściwym czasie.


Jak zamówić taksówkę pod skomplikowany adres?

Złóż zamówienie i poinformuj dyspozytora o utrudnieniu np. czekam pod trzecią klatką przy przystanku MPK. Państwa informacja zostanie przekazana taksówkarzowi.


Czy mogę zamówić drobne zakupy z dowozem?

Zakupy z dowozem ta opcja jest dla klientów dostępna przez całą dobę, gdy zabraknie napojów i przekąsek na imprezie lub nie czujecie się na siłach, żeby wyskoczyć do apteki.


Ile kosztuje i jak ustalana jest cena kursu?

Cena ustalana jest za ilość przejechanych kilometrów i czasie według obowiązującej taryfy drogowej, pory dnia, w jakim odbywa się kurs oraz od strefy taksówkowej, po jakiej się poruszamy.


Czy w mieście Gornji Milanovac Municipality są inne firmy taksówkarskie?

Tak na terenie miasta Gornji Milanovac Municipality działa kilka firm taksówkarskich oraz inni niezrzeszeni taksówkarze.