Taxi Ruda Śląska
Taxi Gliwice - Dworzec PKP do Osiedle Baildona cena

Tanie kursy dla Ciebie Taxi Gliwice z ulicy Dworzec PKP na Osiedle Baildona

Przejazd taksówką w Gliwicach z ulicy Dworzec PKP na Osiedle Baildona - zajmie Wam samochodem około 07 min. Pokonacie go z średnią prędkością nie przekraczającą 25 km/h. Dystans pomiędzy adresami, tzn. odległość jaką pokonacie to około 3 km. Cennik taksówki z Gliwic, opłata za taki kurs waha się pomiędzy 14-15 zł w dzień, oraz w nocy i dni świąteczne 17-18 zł. Cena ta może ulec zmianie na korzyść klienta lub nieznacznie wzrosnąć z powodu korków na drogach, przejazdów kolejowych i innych utrudnień w ruchu. Taxi Gliwice - Dworzec PKP do Osiedle Baildona
Gliwice Dworzec PKP Odległość ok. 3 km.
Czas przejazdu ok. 07 min.
Gliwice Osiedle Baildona


Orientacyjna cena przejazdu

Dzień 06:00 - 22:00 cena: 14-15zł

Noc 22:00 - 06:00 cena: 17-18zł

Niedz. święta Całą dobę cena: 17-18zł

 

Początek trasy:

Koniec trasy:

 


Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów Polskiego prawa i mogą się różnić od faktycznej ceny przejazdu, może być nieznacznie wyższa lub niższa na korzyść klienta.
Jak zamówić taksówkę w Gliwicach?

To proste wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Nasz dyspozytor poinformuję państwa o orientacyjnym czasie podjazdu taksówki i wyśle ją pod wskazany adres. Klikni i Zamów Taxi Gliwice


Taxi Gliwice ile zapłacę za kurs do ul. Osiedle Baildona?

Cena taksówki w Gliwicach z ulic Dworzec PKP do Osiedle Baildona opłata za taki kurs waha się pomiędzy 14-15 zł w dzień, noc i dni świąteczne 17-18 zł. istnieje możliwość negocjacji ceny. Przejazd zajmie Wam około 07 min. Zamów Taxi Gliwice na ulicę Dworzec PKP


W jaki sposób zapłacę za przejazd taksówką z Gliwic?

Zapłacić za kurs możesz gotówką lub kartą płatniczą. Składając zlecenie poinformuj dyspozytora o płatności kartą, podjedzie taksówka wyposażona w terminal płatniczy. Zamów Taxi Gliwice z terminalem


W jakich godzinach i dniach można składać zamówienia?

Taxi Gliwice można ją zamawiać zawsze o każdej porze dnia i nocy, pracujemy 24h. Nasi kierowcy są zawsze dostępni dla Państwa oraz chętni i gotowi do pomocy.


Czy muszę podawać swoje dane i numer telefonu?

Tak - dane są potrzebne i wymagane (łącznie z numerem telefonu), aby kierowca mógł Cię poinformować SMS że dojechał i czeka na Ciebie pod wskazanym adresem.


Jak mogę zamówić kurs na inny dzień (z wyprzedzeniem)?

Aby zamówić na godzinę i dzień, na którą chcesz taxi w Gliwicach, zadzwoń i złóż zamówienie teraz. Nasz dyspozytor przyjmie zlecenie i wyda je taksówkarzowi o właściwym czasie.


Jak zamówić taksówkę pod skomplikowany adres?

Złóż zamówienie i poinformuj dyspozytora o utrudnieniu np. czekam pod trzecią klatką przy przystanku MPK. Państwa informacja zostanie przekazana taksówkarzowi.


Czy mogę zamówić drobne zakupy z dowozem?

Zakupy z dowozem ta opcja jest dla klientów dostępna przez całą dobę, gdy zabraknie napojów i przekąsek na imprezie lub nie czujecie się na siłach, żeby wyskoczyć do apteki.


Ile kosztuje i jak ustalana jest cena kursu?

Cena ustalana jest za ilość przejechanych kilometrów i czasie według obowiązującej taryfy drogowej, pory dnia, w jakim odbywa się kurs oraz od strefy taksówkowej, po jakiej się poruszamy.


Czy w Gliwicach są inne firmy taksówkarskie?

Tak na terenie Gliwic działa kilka firm taksówkarskich oraz inni niezrzeszeni taksówkarze.