Taxi Ruda Śląska
Taxi Bielsko-Biała, Generała Stanisława Maczka kurs do Chorzowa

Tanie kursy dla Ciebie Taxi Bielsko-Biała Generała Stanisława Maczka kurs do Chorzowa

Przejazd taksówką w Bielsku-Białej z ulicy Generała Stanisława Maczka do Chorzowa - zajmie Wam samochodem około 54 min. Pokonacie go z średnią prędkością nie przekraczającą 70 km/h. Dystans pomiędzy adresami, tzn. odległość jaką pokonacie to około 62.9 km. Cennik taksówki z Bielska-Białej, opłata za taki kurs waha się pomiędzy 287-317 zł w dzień, oraz w nocy i dni świąteczne 373-416 zł. Cena ta może ulec zmianie na korzyść klienta lub nieznacznie wzrosnąć z powodu korków na drogach, przejazdów kolejowych i innych utrudnień w ruchu. Taxi Bielsko-Biała - centum miasta Chorzów
Bielsko-Biała Generała Stanisława Maczka Odległość ok. 62.9 km.
Czas przejazdu ok. 54 min.
Chorzów centum miasta


Orientacyjna cena przejazdu

Dzień 06:00 - 22:00 cena: 287-317zł

Noc 22:00 - 06:00 cena: 373-416zł

Niedz. święta Całą dobę cena: 373-416zł

 

Początek trasy:

Koniec trasy:

 


Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów Polskiego prawa i mogą się różnić od faktycznej ceny przejazdu, może być nieznacznie wyższa lub niższa na korzyść klienta.
Jak zamówić taksówkę w Bielsku-Białej?

To proste wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Nasz dyspozytor poinformuję państwa o orientacyjnym czasie podjazdu taksówki i wyśle ją pod wskazany adres. Klikni i Zamów Taxi Bielsko-Biała


Taxi Bielsko-Biała ile zapłacę za kurs do Chorzowa?

Cena taksówki w Bielsku-Białej z ulicy Generała Stanisława Maczka do Chorzowa opłata za taki kurs waha się pomiędzy 287-317 zł w dzień, noc i dni świąteczne 373-416 zł. istnieje możliwość negocjacji ceny. Przejazd zajmie Wam około 54 min. Zamów Taxi Bielsko-Biała do Chorzowa


W jaki sposób zapłacę za przejazd taksówką z Bielska-Białej?

Zapłacić za kurs możesz gotówką lub kartą płatniczą. Składając zlecenie poinformuj dyspozytora o płatności kartą, podjedzie taksówka wyposażona w terminal płatniczy. Zamów Taxi Bielsko-Biała z terminalem


W jakich godzinach i dniach można składać zamówienia?

Taxi Bielsko-Biała można ją zamawiać zawsze o każdej porze dnia i nocy, pracujemy 24h. Nasi kierowcy są zawsze dostępni dla Państwa oraz chętni i gotowi do pomocy.


Czy muszę podawać swoje dane i numer telefonu?

Tak - dane są potrzebne i wymagane (łącznie z numerem telefonu), aby kierowca mógł Cię poinformować SMS że dojechał i czeka na Ciebie pod wskazanym adresem.


Jak mogę zamówić kurs na inny dzień (z wyprzedzeniem)?

Aby zamówić na godzinę i dzień, na którą chcesz taxi w Bielsku-Białej, zadzwoń i złóż zamówienie teraz. Nasz dyspozytor przyjmie zlecenie i wyda je taksówkarzowi o właściwym czasie.


Jak zamówić taksówkę pod skomplikowany adres?

Złóż zamówienie i poinformuj dyspozytora o utrudnieniu np. czekam pod trzecią klatką przy przystanku MPK. Państwa informacja zostanie przekazana taksówkarzowi.


Czy mogę zamówić drobne zakupy z dowozem?

Zakupy z dowozem ta opcja jest dla klientów dostępna przez całą dobę, gdy zabraknie napojów i przekąsek na imprezie lub nie czujecie się na siłach, żeby wyskoczyć do apteki.


Ile kosztuje i jak ustalana jest cena kursu?

Cena ustalana jest za ilość przejechanych kilometrów i czasie według obowiązującej taryfy drogowej, pory dnia, w jakim odbywa się kurs oraz od strefy taksówkowej, po jakiej się poruszamy.


Czy w Bielsku-Białej są inne firmy taksówkarskie?

Tak na terenie Bielska-Białej działa kilka firm taksówkarskich oraz inni niezrzeszeni taksówkarze.