Ruda taxi Ruda Śląska


TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Ruda TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Ruda
Kia. S.j. Skup Złomu Metali Kolorowych I Makulatury

Kia. S.j. Skup Złomu Metali Kolorowych I Makulatury

Złom, Surowce Wtórne Huculska 9
41-700 Ruda Śląska, Ruda

Dowieziemy Cię z i do Kia. S.j. Skup Złomu Metali Kolorowych I Makulatury, zamów taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Ruda Ruda Śląska przy ulicy Huculska i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Działa w branży Złom, Surowce Wtórne zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Adam Taxi Ruda Śląska.

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Ruda:

F.h. Oleńka Korfantego 4
41-700 Ruda Śląska
Sklepy Spożywcze

Uks 15 Halemba Energetyków 15
41-706 Ruda Śląska
Kluby Sportowe

Biedronka - Bielszowice Księdza Józefa Niedzieli 7
41-711 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

4ekko - Sklep Ze Zdrową żywnością 1 Maja 39
41-706 Ruda Śląska
żywność Ekologiczna, Zdrowa żywność

Biedronka - Halemba Kłodnicka 70
41-706 Ruda Śląska
Supermarkety, Hipermarkety

Miejskie Przedszkole Nr 32 Ludwika Tunkla 96
41-707 Ruda Śląska
Przedszkola

Wektor S.c. Ppuh Oświęcimska 118
41-707 Ruda Śląska
Biura Rachunkowe I Księgowi

Aquaflor Poloczka 9
41-705 Ruda Śląska
Wędkarstwo, Zoologia

Salon Fryzjerski Roberto 1 Maja 318 a/1
41-709 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Restauracja Pod Filarem Karola Goduli 30
41-703 Ruda Śląska
Restauracje

Ubojnia Drobiu Krzymyk Krzymyk Wyzwolenia 150
41-707 Ruda Śląska
Spożywcze Artykuły - Produkcja

Endo-dent Katowicka 43/03
41-710 Ruda Śląska
Gabinety Dentystyczne, Stomatolog

Szukasz taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Ruda? Zamów w Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko doświadczonych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody, przejrzyste stawki, nie mamy ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi rozproszone są w dzielnicach miasta Ruda Śląska. Aby ograniczyć czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Ruda Huculska jest wysyłane do dyspozycyjnego kierowcy znajdującego się w Ruda ul. Huculska, Ruda Śląska lub jej okolicach. Daje gwarancję to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz speed taxi telefon oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Kia. S.j. Skup Złomu Metali Kolorowych I Makulatury dotrzesz szybko i pewnie.

Proponujemy przejazdy w dobrych cenach, dowieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Ruda, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Proponujemy usługi na wysokim poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taxi znajduja się w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

Google+ | Taxi Bykowina Ruda Slaska Taksowka

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Ruda, Ruda Śląska Kia. S.j. Skup Złomu Metali Kolorowych I Makulatury

Taxi Ruda, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat