Bielszowice taxi Ruda Śląska


TAXI TAKSÓWKA DLA CIEBIE
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h
Zadzwoń i zamów Teraz!


Telefon Bielszowice TAXI Ruda Śląska
666 388 830

Taxi Ruda Śląska, Bielszowice
Tedgum Zakład Elementów Gumowych I Metalowo-gumowych Do Samochodów Europejskich I Japońskich

Tedgum Zakład Elementów Gumowych I Metalowo-gumowych Do Samochodów Europejskich I Japońskich

Części Samochodowe Kokota 150
41-711 Ruda Śląska, Bielszowice

Zawieziemy Cię z i do Tedgum Zakład Elementów Gumowych I Metalowo-gumowych Do Samochodów Europejskich I Japońskich, wezwij taksówkę w Adam Taxi tel.:+48666388830. Miejsce to ma siedzibę w dzielnicy Bielszowice Ruda Śląska przy ulicy Kokota i jest obsługiwane przez korporację Adam Taxi Ruda Śląska online Taksówki dla Ciebie. Miejsce to Pracuje w branży Części Samochodowe zobacz to miejsce na mapie, obszaru obsługiwanego przez Adam Taxi Ruda Śląska.

Wygodne i komfortowe taksówki

Chcesz mieć pewność, że dotrzesz bezpiecznie a podróż upłynie Ci w sympatycznej atmosferze – Trafiłeś idealnie! Nasza oferta przewozów skrojoną na miarę każdego klienta. Dbamy o wygodę naszych pasażerów w naszych taksówkach znajdziesz:

  • Terminal płatniczy – zapłacisz kartą za kurs
  • WiFi – stały dostęp do internetu
  • Wodę mineralną - dla spragnionych

Obsługujemy pasażerów indywidualnych i biznesowych, zapewniamy wszystkim wysoki standard obsługi, przystępne ceny i jazdę w komfortowych warunkach.

Nasi kierowcy taksówek

To sympatyczni schludni i zadbani panowie zatrudniamy tylko licencjonowanych taksówkarzy, nasze taksówki to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, zadbane i sprawne technicznie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

Przejrzyste stawki

brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych i konkurencyjnych cen.


Zawieziemy Cie do firm w Ruda Śląska, Bielszowice:

Phu Elka Zbigniew Orczewski Konwalii 6
41-700 Ruda Śląska
Elektryk, Usługi Elektryczne

Cybercaffe Poloczka 6a
41-705 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Restauracja Barbórka Wyzwolenia 22
41-707 Ruda Śląska
Restauracje

Gabinet Stomatologiczny Art-med Maria Kowalczyk Oświęcimska 155
41-707 Ruda Śląska
Gabinety Dentystyczne, Stomatolog

Zakład Szewski Sienkiewicza 3/01
41-710 Ruda Śląska
Szewc

Szkoła Podstawowa Nr 27 Ludwika Zamenhofa 12
41-706 Ruda Śląska
Szkoły Podstawowe

Hellfeier Sp. Z O.o. Paderewskiego 1/3
41-710 Ruda Śląska
Tłumacze

Konsolownia Floriana 11
41-703 Ruda Śląska
Sprzęt I Serwis Komputerowy

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów Cypriana Kamila Norwida 5
41-700 Ruda Śląska
Warsztaty, Mechanik, Serwis, Diagnostyka

Krawiectwo Lekkie Grodzka 5
41-706 Ruda Śląska
Krawcy

Styl Salon Fryzjerski Jadwigi śląskiej 31
41-706 Ruda Śląska
Fryzjerzy, Salony Fryzjerskie

Clareo Sp. Z O.o. Karola Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
Wykańczanie Wnętrz

Interesują Cię taksówki Ruda Śląska w dzielnicy Bielszowice? Zadzwoń do Adam Taxi tel.:+48666388830. Zatrudniamy tylko uprzejmych kierowców, nasze taksówki to wygodne auta, przejrzyste stawki, brak ukrytych opłat, jasny cennik taxi. Taksówki Adam Taxi umiejscowione są na terenie miasta Ruda Śląska. Aby zminimalizować czas oczekiwania do minimum, Twoje wezwanie taxi w dzielnicy Bielszowice Kokota jest wysyłane do najbliższego kierowcy znajdującego się w Bielszowice ul. Kokota, Ruda Śląska lub jej okolicach. Umożliwia to, że docieramy do klienta najszybciej w mieście. Na terenie miasta Rudy śląskiej znajdziesz taxi express oraz kilka korporacji taksówkarskich takich jak Skorpion, West, Express, Tele, Speed, porównanie cen znajdziesz na naszej stronie. Taksówki West Taxi Taxi Skorpion Express Taxi Tele Taxi Speed Taxi to jedna z korporacji w Rudzie Śląskiej, świadczy swoje usługi również na terenie miast ościennych, usługi przewóz osób na lotnisko oraz drobne zakupy. To godna polecenia korporacja taksówkarska jako alternatywna dla Adam Taxi Ruda Śląska. Zadzwoń pod numerem telefonu +48 666 388 830. Z nami możesz mieć pewność, że do Tedgum Zakład Elementów Gumowych I Metalowo-gumowych Do Samochodów Europejskich I Japońskich dotrzesz szybko i pewnie.

Świadczymy przejazdy w przejrzystych cenach, przywieziemy Cię na lotnisko i w wybraną pozycję na terenie aglomeracji śląskiej oraz w dowolne miejsce w kraju. Adam Taxi Ruda Śląska Bielszowice, zamówisz dzwoniąc pod numer 666 388 830. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, szanujemy Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Nasze taksówki dostępne są w dzielnicach Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las.

Google+ | Taxi Cena Za Km

Adam TAXI online Taksówki dla Ciebie

Tanie TAXI Bielszowice, Ruda Śląska Tedgum Zakład Elementów Gumowych I Metalowo-gumowych Do Samochodów Europejskich I Japońskich

Taxi Bielszowice, Ruda Śląska Śląskie

ul. Miodowa 18/24
41-706 Ruda Śląska

+48 575 190 799, +48 666 388 830
email: bok.adamtaxi[@]gmail.com

stat